offff offffff:S

evt yardımcı olurum,zamanla bırakır inşallah..

İşi inada bindirmiceksiniz eğer ki sende içersen bende içerim gibi bir tavır sergilersen onun sigarayı bırakmasını geç o ufak tartışmalarınız sonunda Allah korusun başka yerlere kadar gider ufak sorun büyür büyür dağ olur sende bunun bilincinde ol ..
mesela nazla karışık anlat ona durumu midenin kaldırmadığını vs.

ya biraz garip olacak ama benimde eşim nişanlıyken bıraktı evlenince içmeye başladı.Bende onu madem evlendik beraber yaşamaya ölmeye söz verdik sen bunu içerek benden önce gidersin o zaman bende başlıyorum diye tehdit ettim.Tabiki böyle bir niyetim yoktu.Ama beni çok sevdiği için bana zarar vermek istemezdi.Birkaç defa kullanacak gibi yaptım.Önce azalttı bırakır gibi oldu ama sonuç hala kullanıyor yemedi yani benim blöfü.İnsan kendi istemediği sürece bırakamaz bence.Onu bu yönde destekle kokusundan verdiği kötü zararlardan bahset ve rahatsız olduğunu söle bence

her şey söyledim...hamile kalırsam çocuğumuza zararı olur felan dedim ne kadar doğru bilmem...:)sana bi şey olursa ben ne yaparım yalnız kalırım bunun gibi şeyler ama yine yoooook aynı...zamana bırakcam artık sürekli bu yüzden kavga etmekten bıktım çünkü...

Geri