Ofis dekorunda İkea'dan seçmeler

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Ofis dekorunda İkea'dan seçmeler
Ofis dekorasyonları da ev dekorasyonlarımız kadar önem verdiğimiz dekorasyonlardandır. Ofisinizde yeni dokunuşlarla bambaşka dünyalar yakalamak elinizde. Seçimlerinizin titizliği ile ofislerinizde ihtiyacınız olan her ürünü fonksiyonel bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Evrak işleriniz için raf ya da kapalı dolaplar, çekmeceli küçük dolaplar, uzun tekerlekli dolaplar, çalışma masaları, dolap içi düzenleyicileri,...... Daha neler neler. Sizlerin istediğiniz her ayrıntıyı ofisinize adapte edebilecek olan İkea mağazası kategoriler arasında ufak gezintileriniz ile yepyeni bir çalışma ortamını ofisinize davet edebilmenize olanak tanıyabilecektir.

ikea-aydinlatmalar.jpg


Aydınlatma adına tercihiniz olabilecek seçenekler arasında yer alan şık dekoratif aksesuar seçenekleri arasında bulunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Üst resimde gördüğünüz üzere dekor tarzınıza göre tercih edebileceğiniz birbirinden farklı aydınlatma ürünlerini İkea mağaza ziyaretiniz ile ofisinize yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz masa lambası tarzında 3D formundaki dekoratif aydınlatma ürünlerine de göz atarak sadece gece saatlerine özel çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ürün seçiminde de bulunabilirsiniz. Odanıza yakışacak renk ve tarzı, kullanmaktan zevk alacağınız modeli siz daha iyi bilirsiniz. Seçim için size en yakın İkea mağazasına doğru yola çıkabilirsiniz.

ikea-beyaz-oymali-dekoratif-raf-modeli-2016.jpg


Kitap, dosya ya da dekoratif objeleriniz için duvar rafı ya da kitaplık kullanımı tercihinde bulunabilirsiniz. Üst resimdeki gibi ferforje bir ürün seçimini gerçekleştirip dilerseniz oldukça estetik etkiler yakalayabilirsiniz. Odalarınızda aradığınız en özel görünüm zenginlikleri için ferforje tipi ürün tercihinde bulunurken üstteki tarz gibi son derece göze güzel görünen bir model seçiminde de bulunabilirsiniz.

Evidea mağazalarında görebileceğiniz kitaplık ya da raf tasarımları da ofisiniz için ideal denebilecek tercihlerden olabilir. İlgili linki incelediğiniz zaman sadece kitap değil farklı dekoratif objelerinizi de oldukça estetik bir şekilde yerleştirebileceğinizi de fark edebilirsiniz.


ikea-cekmece-ici-duzenleyiciler.jpg


Dolap içi düzenleyiciler de sizlerin ofisinizde oldukça etki gösterebilecek ürün seçenekleri arasındadır. Dolaplarınızda ya da çekmece işlerinizde dağınıklıktan dolayı neyi nereye koyduğunuz hakkında bir fikriniz yoksa üstteki ürün seçiminiz ile hayatınızı karmaşıklaştıran durumlara son deme şansını değerlendirebilirsiniz.

PE170984.jpg

Çekmecelerinize düzen sağlayarak ofisinizde evraklar içinde kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Şık dizaynı ile üstteki tekerlekli çekmece dolabını odanızın istediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. dilediğiniz dosyayı alırken ya da dosyanızı istediğiniz zaman çekmeceye kaldırmak istediğiniz zamanda tekerlek yapısı ile kendinize çekmeniz durumunda bilgilere anında ulaşabilme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Arka bölümü bile cilalanan bu ürünün dilerseniz daha kısa ya da uzun ebatına, farklı rengine en yakın İkea mağazasından ulaşabilirsiniz. Odada tercih etmek istediğiniz renk yoğunluğuna göre koyu renk bir seçimde de bulunabilirsiniz.


PE564513.jpg


A4 ya da mektup kağıdı tipindeki eşyalarınızı yerleştirip ne yerleştirdiğinizi kolay görebileceğiniz olan üstteki ofis ürününü de İkea da farklı ebat ve renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Fiyatı uygun, malzemesi sağlam, kullanışlılık bakımından da size uygun olan bu tarz bir ürünü ofisinizde görebilme ayrıcalığından faydalanmaya ne dersiniz?
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
498
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
673
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
980
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst