gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Oğlak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2009 aralık oğlak burcu oğlak 2009 aralık burcu Sevgili oğlak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  [​IMG]

  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi kontrolünüz dışında kalan bir alan olan onikinci evinizden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için daha önemli hale gelecek.

  Bu günlerde sizi etkileyen olaylar yaşayabilir, fakat olayların niye böyle yaşandığını anlamayabilirsiniz. Veya gizli düşmanlarınız yüzünden kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi olayların kurbanı olmuş gibi de hissedebilirsiniz. Bu yüzden içe kapanmak ve inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Aslında kendinizi kapatmak yerine dış dünyayla daha fazla ilgilenmeye çalışın. Böylece içinde bulunduğunuz depresif ruh halinden kendinizi kurtarabilirsiniz.

  5 Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür size desteğini sunacak.Böylece kendinizi daha rahatlamış ve keyifli hissedebilirsiniz. Özellikle iletişim becerilerinizin artmasıyla daha karizmatik ve etkileyici olacaksınız. Vereceğiniz kararlarda bulunduğunuz ortamlarda sözünüzü geçirebilir ve verilecek kararlarda etkili olabilirsiniz.


  Mars ve Jüpiter gezegenleri ay boyunca maddi varlıklarınızla ilgili olan ikinci ve sekizinci evden sizi etkilemeye devam edecekler. Bu da maddi konularda kaynaklarınızın artacağına işaret ediyor fakat başkalarından beklediğiniz maddi kaynaklar konusunda çok iyimser olmamanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü gelecek olan para umduğunuzdan az olabilir. Veya sizin beklentileriniz çok fazla olduğu için bütçenizi gereksiz yere zorlayabilir çok borçlanabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özellikle ayın 20 sinden sonra eski bir alacağınız veya borcunuz gündeme gelebilir.
  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani etkiliyor. Bu tarihlerde yardım dernekleri ve yardım kuruluşlarıyla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni Plüton la birlikte sizin tutkularınızı ve hırsınızı arttıracak. Hem duygusal konularda hem de maddi konularda sizi çok zorlayabilir. Özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda çok yoğun duygular içine girebilirsiniz. Böylece hayatınızda değişiklik yapmanızı sağlayacak radikal kararlar alabilirsiniz. Bu süreç hayatınızda önemli değişimlerin habercisi olabilir. Her durumda olayları kontrol etmek ve mevcut durumu korumak için kendinize çevrenize baskı yapabilirsiniz. Belki kısa bir süre başarılı olabilir ve her şeyi kontrol altına aldığınızı düşünebilirsiniz. Ama ne kadar kontrolcü olursanız olayların sizi o kadar zorlayacağını unutmayın.

  En iyisi dikkatinizi farklı bir konuya çevirin ve olayları akışa bırakın. Bu durum en çok birinci on günlük dönemde doğacak Oğlakları etkileyecek.

  Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise en çok 27 Ocak 3 Şubat doğumlu Oğlakları etkiliyor. İlişkiler, ortaklıklar, sağlık, gibi alanlarda değişimler yaşayabileceğinizi işaret eden bu tutulma, size yeni bir iş, evlilik, yeni bir ev gibi imkânlar sunacağı gibi, evinizden ayrılma, evliliğinizi bitirme, işinizden ayrılma gibi seçenekleri de karşınıza çıkartabilir. Bu tutulmanın sonuçlarıyla hemen karşılaşmanız söz konusu olabileceği gibi önümüzdeki altı ay içinde de ortaya çıkabilir.


  alıntı

   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.487
  Beğenilen Mesajlar:
  43
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  bu cok uzun okumam ben bunu sen bana bi ara kisa özet gecsene pasi pisim :zuha:
   
Oğlak Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu

  aslan burcu aralık ayı Sevgili aslan burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi aşk, mutluluk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularla ilişkilendirilen beşinci evinizden olumlu olarak etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine...
 2. Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler...
 3. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 4. Balık Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Balık Burcu 2009 Aralık Yorumu

  aralık 2009 balık burcu balık burcu aralık 2009 Sevgili balık burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi iş kariyer ve zirveyle ilgili hedefleriniz konusunda zorlayacak. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür...
 5. Oğlak burcu 2010 aralık yorumu

  Oğlak burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık ayı oğlak burcu 2010 aralık ayı burç yorumları oğlak burcu Oğlak burclarını bu ay neler bekliyor?? Bu ay, 2011 yılında neler istediğinizi derinlemesine düşünmek ve bu doğrultudaki amaçlarınıza ulaşmak için gerekli olan stratejileri belirlemek açısından ideal. İç güdüleriniz de rekor kıracak bir düzeyde. Bilinmeyen sınırlara giriş yapmak için bu ay içsel bir pusulaya sahip...

Sayfayı Paylaş