1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Oğlak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Aşk ve İlişkiler 13 Haziran tarihine kadar aşk hayatınızla ilgili konularda iletişimsel açıdan etkili olacak Merkür
  1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında tutkularınızı yoğunlaştırıcı, isteklilik gücünüzü arttırıcı olacak Mars ve ardından
  6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında birebir sevgi alışverişinizin simgesi olan Venüs gezegenlerinin Boğa burcu seyri Haziran ayına damgasını vuracağa benziyor.
  Bu üç enerjinin güçlü yansımaları altında, aşk hayatınızı ilgilendiren her konuda, gayet olumlu bir dönem geçirebilir, sadakat, güven, kalıcılık, tutarlılık, ihtiras, tutkular, cinsellik gibi duyguların tadına varabilirsiniz. Duygularla renklenen beğenileriniz bu süreçte yükselişte olduğundan, etrafınızdaki herşeyin estetik ölçüler içinde olmasını arzulayabilirsiniz. Kabalıktan, size karşı sert davranılmasından hoşlanmayacağınız bu dönemde, aşkı teninizde hissetmek arzunuz yoğundur. Bu enerjiler altında kimileriniz, karşısındaki kişiye ilgi duysa bile, bunu belli etmek yerine zamanın geçmesini ve onu daha yakından tanımayı tercih edebilirler. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu dönemde daha sevgi dolu davranabilir, eğer erkekseniz çekiciliğinizi, kadınsanız güzelliğinizi ön planda tutmaktan zevk alabilirsiniz. Partnerinizin bu süreçte size olan tavırlarının gayet hoş olması, aranızdaki güven duygusunu tazelemesi sizin açınızdan memnuniyet vericidir. Güzel ortamlarda bulunmak, evin içinde her an hissedilen huzuru demlemek, sevgi ve barış duygusu içinde hareket etmek, bu tarihler arasında yaşanan etkiler olarak göze çarpabilir.
  Bağlılığınız ve sadakat duygunuzun ön planda olduğu bu dönemde, bu asil davranışınızın karşılığını, aşkta mutlu bir dönem geçirerek alabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanı, her an her yerde kalbinizden ve aklınızdan çıkarmadan, aşkınızı ilk günkü gibi taze tutabilirsiniz. Venüs gezegeninin bu tarihler arasında güçlü olduğu Boğa burcunda ilerleyişi, sadece duygusal anlamda değil, maddi açıdan da olumlu bir dönem geçireceğinizin simgesidir. Hayatın eğlenceli yanlarını, kalitesini, her anlamda hissedebileceğiniz bu seyirler altında, ilişkisi olmayanlar yeni bir aşka yelken açabilecekleri gibi, eski bir aşkın yeniden gündeme gelmesi gibi bir sürprizle karşılaşabilirler. Boğa yerleşik olanı, sahip çıkmak anlamına geldiğinden, eğer bu süreçten önce sevgilinizle sorunlar yaşadıysanız ve aranızda belli bir mesafe oluştuysa, şimdi bunların kendiliğinden düzelmeye başladığını hissedebilirsiniz. Venüs gezegeni bu tarihlerde Mars ve Merkür gezegenini de güçlendireceğinden, iletişimsel konularda uzlaşı içinde olmak kolaylaştığı gibi, birlikte aktivitelerde bulunmak arzunuz da bir o kadar yoğundur. Ortaklaşa hareket etmek veya birbirinize idealleriniz doğrultusunda destek vermek ve amaç bütünlüğü içinde hareket etmek, hayatın güzelliklerini paylaşmak son derece kolaydır.
  Cinsel paylamışlar açısından da etkili olacak bu süreçte, her ne kadar Güneş gezegeni 21 Haziran tarihinde karşıt burcunuzda geçecek olsa da, yukarıdaki güçlü enerjiler altında herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. Erotizm duygusunun ön planda olduğu bu enerjiler altında, ilişkiniz ister eski isterse yeni başlayacak olsun farketmez, aşk bir gölge gibi sizi takip edecektir. Yani eskiden beri beraber olmanın getirebileceği bir durgunluk söz konusu değildir. Güven duygusun ön planda olduğu bu tarihlerde, seçiciliğiniz fazlasıyla ön plandadır. Süreç Boğa burcunda yaşanacağından, yeniliklerden ziyade, güvenilen, bilinen, size aşina gelen kişiyle olmak isteğiniz çok daha ön plandadır. Bilirsiniz Oğlaklar değişime direnç gösteren kişilerdir. Onlar ilişkilerinde sadakat aradıkları gibi, beraberliğin uzun yıllara dayalı olmasından hatta bir ömür sürmesinden yanadırlar. İşte bu dönemde başlayan yeni bir ilişkinin temelinin güçlü olması, uzun zamandır aşk yaşamak isteyen Oğlaklar açısından gayet umutlandırıcıdır. Hatta yükseleninize olumlu bir görünüm yapacak bu enerjiler sayesinde özel bir şey yapmanıza gerek bile kalmadan fiziksel açıdan göze hoş görünür, kadınlar dişiliklerinin erkekler ise güvenli ve mükemmel bir duruşa sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirler. Gördüğünüz gibi, bu dönem ve bu enerjiler gayet olumludur. Ve bu neredeyse iki yıl sonra kapınızı çalan bir şans gibidir. Onun için şimdiden aşkın kollarında uçmaya hazır olunuz.
  İş ve Kariyer
  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Güneş, ardından

  14 Haziran � 3 Temmuz tarihlerinde iletişimsel açıdan sizi destekleyecek Merkür gezegenlerinin İkizler burcu seyri, siz Oğlaklar için hizmet duygusu içinde birileriyle yardımlaşmak, bilginizi diğer insanlarla paylaşmak ve ustalığınızı göstermeniz adına gayet etkili bir dönemdir. Ayrıca kariyer evinizin yöneticisi Venüsün gücünü de hesaba katarsak, neredeyse Haziran ayının tümündeki enerjiler sizleri destekleyici görünüyor. Şimdi bu enerjilerin olabilecek yansımalarını beraberce gözden geçirelim. İletişimde hızlılık, her konuda bilginizi ve tecrübelerinizi ortaya koyabilme, kıpır kıpır bir hareketlilik hali, düşüncelerinizi paylaşma ihtiyacı, bu dönemin etkileri arasında yer almaktadır. Akıllı, meraklı, dışa dönük, bildiklerini göstermekten çekinmeyen halinizle ilgi uyandırabilir, her ortama kolaylıkla adapte olabilirsiniz. girdiğiniz her yer cıvıllaştığı için, herkesin beraber olmaktan beraber çalışmaktan zevk aldığı bir kişi haline gelebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuz, bilginiz çerçevesinde şekillendiği için, doğal bir özgüven duygusu üzerinizde hakimdir. Birlikte çalıştığınız insanlar, sizin son derece hızlı ve aktif bir kişi olduğunuzdan, becerikliliğinizden ve zekanızdan söz edebilirler. Öğrenme hevesiniz de bu süreçte ön plandadır.
  Bazen yoğunluk öylesine fazladır ki, başınızı kaşıyacak vaktiniz yoktur. Sürekli konuşur, birilerine bir şeyler anlatmaya çalışır, kendinizi ifade etmekten çekinmezsiniz. Her sorunu kolaylıkla çözebileceğiniz bu etkiler altında, belki çok derin düşünmeye vakit bulamayabilirsiniz. Fakat rakipleriniz katında birinci sıraya yerleşmeniz son derece kolaydır. Sohbetlerinizde candan davranmanız, etrafınızla sürekli bağlantı içinde olmanız, başarılı bir dönem geçirmenizi sağladığı gibi, ilginç tekliflerle de karşılaşmanızda etkilidir. İletişiminizin güçlenmesi sayesinde ve bildiklerinizi diğer insanlarla paylaşımınızdan söz etmiştik. Bu olumlu etkiler altında dikkat etmenizi çekmek istediğim en önemli nokta, bir çok işi aynı anda yapmak yerine, tek bir konuya odaklanmanızdır. Yoksa her yana dağılmanız gayet kolaydır. Ayrıca bu dönemde liderlik tutkusu içinde hareket etmekten ziyade, çevrenizle bilgilerinizi paylaşarak ilerlemeyi tercih etmeniz de gayet mümkündür. Benim de tavsiyem çalışma hayatınızda tek düze işlerden ziyade hareketlilik içeren, farklı konuları kapsayan alanlarda kendinizi ifade etmeye çalışmanızdır. Böylece kimsenin bilmediği yeteneklerinizi göstermeniz mümkün olabilir.
  Bu enerjiler bir başka yansıması insan ilişkilerindeki başarınızdır. Bu dönemde işlerinizi hızlı bir şekilde bitirmeye çalışırken, iş arkadaşlarınızla yeni fikirlerinizi, projelerinizi ve kafanızın içindeki planlarınızı paylaşmaktan zevk alabilirsiniz. Sizin isteğiniz hızlı düşünmek, hızla uygulamaya koymak ve diğer insanların da aynı şekilde size ayak uydurmasıdır. Çünkü bilirsiniz ki, siz ne kadar başarılı olursanız olun, zincirin halkasında meydana gelecek bir kopukluk, başarısızlık anlamına gelecek, belki de devre dışı kalacaksınızdır. Onun için herkesin görevini layıkıyla yapmasından yanasınızdır. Bunu da sinirlenerek değil, şirinlikle uygulatmayı tercih edebilirsiniz.
  Para Durumunuz
  Haziran ayının tümünde geçerli olacak enerjiler altında maddi konularda, uzun uzun düşünmek yerine, yaptığınız işin karşılığının bir şekilde verilmesi gerektiğini düşünür ve değişen durumlara göre kendinizi ayarlayabilirseniz, dönemi olumlu bir şekilde geçirmeniz mümkündür. Sizin için bu süreçte, paranın kazanıldığı alanların başında, iletişimsel konular büyük bir öneme sahiptir. Sözgelimi konuşmak ve yazmak, ulaşım ve haberleşme, bağlantılar kurmak gibi. Yani tek bir alandan gelir akışı yerine, parça parça yapılan işlerden para kazanmanız mümkündür. Bu enerji altında, para biriktirmek, harcamalar konusunda temkinli hareket etmek çoğu zaman zordur. Çünkü kazandığınız paraya göre yaşadığınız için, daha fazla kazanırsanız daha iyi şartlar altında hayatınızı geçireceğinizin bilincindesinizdir.
  Bu dönemdeki etkiler altında, parasal konularda bütünleşme, kaynaşma, birleşme arzunuz, ilişkiler kanalıyla gelir elde etmenizde özellikle yardımcı bir unsurdur. Ayrıca sıradaşı meslekler aracılığıyla da, part-tıme çalışarak para kazanabilirsiniz. Yani belli bir işiniz vardır, fakat kısa süreliğine ek bir iş yaparak kendinize kaynak yaratabilirsiniz. Yalnız bu dönemde dikkat etmeniz gereken konu, harcamalarınızdır. Yani gerekli gereksiz şeylere para yatırmaktan, isteklerinizin takıntılı hale gelmesi nedeniyle yapılacak harcamalardan uzak durmak son derece önemlidir. Arkadaş ve yakın çevrenizin desteğini görebileceğiniz bu dönemde bazılarınız bu yolla da gelir elde edebilirler.
  Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-19-20-27-28
  Zayıf Enerjili Günler :2-3-16-17-18-23-24-29-30
  Aşkta En Şanslı Günler :19-20
  Yeniay :9-10
  (Ay gezegeninin Oğlak burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :23-24
  (Ay gezegeninin Yengeç burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,

  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı   
Oğlak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oğlak Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  oğlak burcu 2009 ağustos ayı yorumu Aşk ve İlişkiler Güven içinde yaşamak isteyen, bu yüzden güven veren, risk almaktan pek hoşlanmayan, kendi yalnızlığı içinde sade bir yaşam süren, hayatın türlü zorluklarına karşın başarılı olmak adına sorumlulukların altına elini sokmaktan çekinmeyen Sevgili Oğlaklar, yazın bu en sıcak mevsiminin size arzuladığınız güzellikleri, güvenceyi ve huzuru...
 2. Oğlak Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Sevgili oğlak burcu melekleri her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun ekim ayı burç yorumunuz :tik: Aşk hayatınız açısından Ekim ayını incelemeye öncelikle, Venüs gezegeninin 24 Eylül-18 Ekim tarihlerindeki Akrep burcu seyrinden başlamak gerekiyor. Hatırlarsanız bu enerji hakkında sizleri günlük yorumlarınızda bilgilendirmiş ve daha geniş bir şekilde aylık yorumlarınızda...
 3. Oğlak Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  kasım ayı oğlak oğlak burcu 2009 kasım ayı 2009 burcu yorumu Sevgili oğlak burcu melekleri her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun kasım ayı burç yorumunuz :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgi, güzellik ve uyum ihtiyacımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihinde Yay burcunda başlayan seyriyle alakalı gelişmelerden günlük yorumunuzda söz etmiş ve siz Oğlaklar...
 4. Oğlak Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  oğlak burcu haziran 2011 haziran 2011 oğlak burcu Sevgili oğlak burcu melekleri her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Haziran ayı burç yorumunuz :tik: Madem beraberlik demek karşılıklı özveri ve herkesin kendi payına düşeni yapması ise, o zaman siz kontrollü bir şekilde kendi ayaklarınızın üstünde durmayı bileceksiniz ve gücünüzü ilişkiniz adına ortaya koyacaksınız, o da...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  2014 haziran oğlak burcu, aylık burç yorumları, haziran ayı oğlak burcu Oğlak burcu sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayının burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz... Oğlak Burcu Haziran 2014 İş 6. eviniz, çalışmayla ilişkilendirilir ve bu evden Haziran ayında pozitif etkiler alacaksınız. Bu pozitif etkilerin nedeni ise, Güneş....

Sayfayı Paylaş