Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
oğlak burcu 2010 tarot acılımı oğlak temmuz 2010 burcu temmuz
meleklermekani40-6852.jpg

Sevgili Oğlak Burcu Meleği sizin adınızı “Sabır Meleği” taktım. Nedenmi? Özellikle ilişkinizde sonra işinizde hissettiğim fedekar ve sabrınızdan dolayı.
tarot30-6842.jpg

Eminim özellikle Uzun süreli ilişki yaşayan meleklerimiz ilişkilerinde artık bir netliliğin oluşmasına sevineceklerdir. 2010 bu anlamda sizi çok şanslı kılacak.
Fedakarlığınız karşılığında sizin birbirine bağlı 3 dileğinizin gerçekleşeceğini gösteriyor kartlar. Bu konuda elinize geçecek fırsatlarda olacak. Fazla düşünmeden kendinize olumlu gelecek kararlarda yoğunlaşın.
2010 aşk hayatınızda yükselme yılınız olacak. Gerekli tavizleri verdiniz. Şimdi ürünlerinizin toplanma zamanı geldi.
Hukuksal anlamda sorunlarınız varsa bu konuda fazla ümitli olmamanızı öneririm.
Parasal anlamda 2010 yılı 2009 yılına göre daha insaflı olacaktır. Birikmiş borçlarınıza yapacağınız ödemeler nefes almanızı sağlayacaktır.
Bu arada yılın ortasına doğu yaşayacağınız duygusal anlamda bir acı çıkıyor. Elbette ki kartlar akıllıca düşünmenizi tavsiye ediyor. Özellikle sorunların bazıları sizden kaynaklanıyor. Kabul etmeseniz de durum bu. Aceleci olamayın. Bazı şeylerde artık mücadelenin sonuna geldiniz. Bozkır tarlanız yeniden filizlenip yeşeriyor.
2009 ‘da ertelenen bir olayın 2010’da olumlu olarak sonuç alacağınızı gösteriyor kartlar. Evlilik için uygun bir yıl.
Kariyer: İşin küçülmesi söz konusu. Bazen çok bunalıyorsunuz. Yaptıklarınızı , emeklerinizi silip baştan başlamayın bazı şeylere.
Aile: Haneden evlenenler olabilir. Bu sene daha bi duygusallaştınız farkında mısınız. Her geçen gün size olgunluk katıyor. Yaşanan olaylardan ders alıyorsunuz.
Sağlık: Oğlak burcu melekleri özellikle kafanızı koruyun diyorum. Üşütmeler size hiç uygun değil. Sağlık anlamında başınızı korursanız ciddi rahatsızlıklar olmayacak inşallah.
Oğlak burcu melekleri öncelikle dürüst yapıları ile dikkati çeker. Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabalar. Oğlak burcu melekleri bazen kendilerini bir kafese kapatabilirler. Daima kendinden emin olan oğlak burcu Meleği kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar.
Oğlak burcu Meleği oldukça mantıklı ve gerçekçidir.Böylece olaylar karşısında daha çabuk karar geliştirebilmektedir. Oğlak burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kendi istediği gibi olmasını ister. Özellikle karşı cinste nezaket ve dürüstlük çok önemlidir. Eş ve ailesi olan Melekler aman dikkatli olsunlar Çünkü, aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle biraz emredici bir tutum içinde olabilirler.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.

meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

Çok teşekkür ederim handanca yalnız başlandıçta sevgili boğa burcu melekleri demişsin yanlış olmus sanırım..

Emeğine yüreğine sağlık iyi ki varsın

Geri