1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı

  Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  oğlak burcu 2010 tarot acılımı oğlak temmuz 2010 burcu temmuz Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı
  [​IMG]
  Sevgili Oğlak Burcu Meleği sizin adınızı “Sabır Meleği” taktım. Nedenmi? Özellikle ilişkinizde sonra işinizde hissettiğim fedekar ve sabrınızdan dolayı.
  [​IMG]
  Eminim özellikle Uzun süreli ilişki yaşayan meleklerimiz ilişkilerinde artık bir netliliğin oluşmasına sevineceklerdir. 2010 bu anlamda sizi çok şanslı kılacak.
  Fedakarlığınız karşılığında sizin birbirine bağlı 3 dileğinizin gerçekleşeceğini gösteriyor kartlar. Bu konuda elinize geçecek fırsatlarda olacak. Fazla düşünmeden kendinize olumlu gelecek kararlarda yoğunlaşın.
  2010 aşk hayatınızda yükselme yılınız olacak. Gerekli tavizleri verdiniz. Şimdi ürünlerinizin toplanma zamanı geldi.
  Hukuksal anlamda sorunlarınız varsa bu konuda fazla ümitli olmamanızı öneririm.
  Parasal anlamda 2010 yılı 2009 yılına göre daha insaflı olacaktır. Birikmiş borçlarınıza yapacağınız ödemeler nefes almanızı sağlayacaktır.
  Bu arada yılın ortasına doğu yaşayacağınız duygusal anlamda bir acı çıkıyor. Elbette ki kartlar akıllıca düşünmenizi tavsiye ediyor. Özellikle sorunların bazıları sizden kaynaklanıyor. Kabul etmeseniz de durum bu. Aceleci olamayın. Bazı şeylerde artık mücadelenin sonuna geldiniz. Bozkır tarlanız yeniden filizlenip yeşeriyor.
  2009 ‘da ertelenen bir olayın 2010’da olumlu olarak sonuç alacağınızı gösteriyor kartlar. Evlilik için uygun bir yıl.
  Kariyer: İşin küçülmesi söz konusu. Bazen çok bunalıyorsunuz. Yaptıklarınızı , emeklerinizi silip baştan başlamayın bazı şeylere.
  Aile: Haneden evlenenler olabilir. Bu sene daha bi duygusallaştınız farkında mısınız. Her geçen gün size olgunluk katıyor. Yaşanan olaylardan ders alıyorsunuz.
  Sağlık: Oğlak burcu melekleri özellikle kafanızı koruyun diyorum. Üşütmeler size hiç uygun değil. Sağlık anlamında başınızı korursanız ciddi rahatsızlıklar olmayacak inşallah.
  Oğlak burcu melekleri öncelikle dürüst yapıları ile dikkati çeker. Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabalar. Oğlak burcu melekleri bazen kendilerini bir kafese kapatabilirler. Daima kendinden emin olan oğlak burcu Meleği kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar.
  Oğlak burcu Meleği oldukça mantıklı ve gerçekçidir.Böylece olaylar karşısında daha çabuk karar geliştirebilmektedir. Oğlak burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kendi istediği gibi olmasını ister. Özellikle karşı cinste nezaket ve dürüstlük çok önemlidir. Eş ve ailesi olan Melekler aman dikkatli olsunlar Çünkü, aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle biraz emredici bir tutum içinde olabilirler.

  2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.

  meleklermekanı.com
  Tarot Danışmanı

  handanca

   
 2. aclya

  aclya Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Kasım 2009
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Çok teşekkür ederim handanca yalnız başlandıçta sevgili boğa burcu melekleri demişsin yanlış olmus sanırım..
  Emeğine yüreğine sağlık iyi ki varsın
   
 3. uzun

  uzun Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Haziran 2009
  Mesajlar:
  104
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  eşim oğlak burcu onuda okudum tşkler handanca.
   
 4. lavinya07

  lavinya07 Banned

  Kayıt:
  26 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  148
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  AnTaLyA
  teşekkürler yorum için
   
Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

  Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

  oğlak burcu mart 2011 mart 2011 oğlak burcu Tarot Oğlak Burcu Mart açılımı Bu dönem kendinizi önemseyin sevgili oğlaklar. Mücadeleci olan bu meleğimizin sabrı da alkışlanacak nitelikte. Olayların gecikmesi yada olmaması sizi üzmesin. Bazen de zorunlu bekleyişler oluşuyor. Bunun için kendinize stres yapıp üzmeyin. Bu dönem özellikle gerçeklerin farkına varmanızda kendinizi zorlamanızı...
 2. Oğlak Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

  Oğlak Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

  oğlak burcu nisan 2010 oğlak burcu nisan Oğlak Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Kader Çarkı (ters): Önceki yaşanan olaylardan kaynaklanan sorunlar başarısızlığa itiyor. Celtic Açılım: Bu ay sonu yada mayısa sevindirici gelişmeler mümkündür. Sabırlısınız zaten. Bu konuda sözüm yok ama biraz daha dişinizi sıkın. Sevgili Oğlak Meleği parasal harcamalarınızda dikkatli...
 3. Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

  Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

  oğlak burcu mayıs 2010 oğlak mayıs 2010 Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Oğlak meleklerimiz etrafındakilerden etkileniyorlar. Hayatınıza kendiniz yön vermeye çalışın. Duygusal yönden de bencil olduğunuzu hatırlatmalıyım. Bazı konularda güç kaybediyorsunuz. Acil toparlanmalısınız. Özellikle parasal konularda harcamalarda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Çok güzel...
 4. Oğlak Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

  Oğlak Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

  oğlak ağustos oğlak burcu ağustos 2010 burcu 2010 Oğlak Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Sevgili oğlak melekleri hemen şunu söyleyim meseleniz herneyse haklısınız. Emeğinizi alamamaktan korkmayın. Zafer sizin olacak. Karşınızdaki kişi kişilik yönünden henüz size yetmiyor. Yanlış kararlar alıp uygulayan biri. Oysa size bir inansa bir kulak verse nekadar mutlu olacak farkında değil....
 5. Oğlak Burcu 2011 Tarot Açılımı

  Oğlak Burcu 2011 Tarot Açılımı

  2011 oğlak burcu oğlak burcu 2011 oglak oglak Oğlak Burcu 2011 Tarot Açılımı Evlenmek isteyen meleklerimiz varsa söyleyim hemen. En uygun dönem 2011. Ev , araba almak yada değişiklik yapacak meleklerimiz varsa yine 2011 de bu tür değişiklikler yapabilirler. Kendinize bu dönem ayrı bir özgüven geliyor. Kıskançlığınızı bile kontrol altına almanız mümkündür. Önünüz açık oğlak melekleri....

Sayfayı Paylaş