1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Oğlak Burcu 2010 TEmmuz Ayı Yorumu

  Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili oğlak burcu melekleri her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Temmuz ayı burç yorumunuz :tik:
  < Konu Resmi..>


  Temmuz hem güzel hem biraz gergin ve zor bir ay olacağa benziyor.

  Geniş aile/ akraba ile ilgili bazı tatsız haberler gelebilir. Ama merak etmeyin sorun çözülür gibi. Bir sağlık sorun ise çözüme gider. Bu arada siz de bir sağlık sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.
  Oğlakın başlarında doğanla
  r bir kişi ile karşı karşıya gelebilir. Maddi kaynaklı konu tartışma yaratabilir. Ay sonu gibi sizin istediğiniz olur sonuçta.

  Diğer detaylara geçersek…

  Sosyal hayat canlanacak, arkadaş, dostlarla, sevdiklerinizle bol gezip eğleneceksiniz mekan içinde veya dışarıda. Eski veya yeni dostlarla görüşmeler, mutlu karşılaşmalar olacak. Yalnız bir sıkıntı üzerine kısa bir yol yapmanız söz konusu olabilir.

  Bu ay siz de yakınlarınız da yollarda sıkıntılara karşı dikkatli olsun derim. Acele etmeyin, öfkeli araç kullanmayın derim.

  Parasal olarak ay sonu daha iyi olacak gibi. Beklediğiniz yerlerden ve yeni gelişmeler, girişimlerden paralar gelecek, bu da sizi memnun edecek. Daha önce yaptığınız girişimler, çabalarınızın karşılığını almaya başlamak sizi mutlu edecek ve çalışmaya daha sıkı sarılacaksınız. İş koşulları gerek çabalarınız gerek yeni ve güzel sürprizli gelişmeler ile ilerleyecek, başarı kaydedeceksiniz.

  Bu ay oluşacak iki önemli gökyüzü olayı var; 7 Temmuzda Oğlakta Ay Tutulması ve 22 Temmuzda Güneş Tutulması. Ay tutulması Oğlakın ikinci yarısında doğanları, yani 2-10 Ocak arası doğanları etkilerken, güneş tutulması Oğlakın son günleri doğanları etkileyecek.
  Ay tutulması sizi bir sorundan kaçmak için seyahate sevk edebilir. Canınızı sıkan olaya mantıklı bakmayı bileceksiniz gergin hava esse de. Güneş tutulması evli olanların eşlerinin ailesi ile sorun yaşatabilir. Veya başka bir akraba veya geniş aileden biriyle ilgili bir sorun doğurabilir. Sevdiğiniz birinin veya kendinizin sağlık sorunu üzebilir. Ama sağlık sorunu tedavi ile çözüme kavuşabilir.

  Aşk ve evlilik cephesi fena görünmüyor. Canlı ve enerjik ve heveslisiniz. Eski bir sevgiliden haber gelebilir, şayet bitti ise, yeni kişiler çıkabilir. Ancak şahsi yıldız haritanız uygun değilse evlilik bu sene olmaz gibi. Kalıcı ilişki kurmanız söz konusu, beklentilerinize karşılık alacağınız güzel bir beraberlik olabilir ama evlilik hemen gündeme oturmaz gibi.
  Evli olup da sorun yaşayanların sorunları giderek tırmanacak gibi görünüyor. Bu ay hem ay hem güneş tutulması varken, özenli ve temkinli olmaya çok gayret etmeniz gerekir. Aksi taktirde tutulmalar ipleri koparıp atar.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  babamn burcu umarım iyi bir ay yasar oda :D
   
 3. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Insallah güzel ve ho$ bir Ay olur Oglak icin yanin benim icin =))
   
Oğlak Burcu 2010 TEmmuz Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oğlak Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  oğlak burcu temmuz ayı yorumu oğlak burcu 2009 temmuz Aşk ve İlişkiler Aşk hayatınızla alakalı konularda 18 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında etkili olacak Venüs gezegeninin Yengeç burcu seyrinden sizlere o günkü yorumlarınızda söz etmiş ve gayet önemli bir süreç olduğunu belirtmiştim. Karşıt burcunuzdan transit geçecek olan Venüs partnerinizin size karşı olan davranışlarında...
 2. Oğlak Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  kasım ayı oğlak burcu 2010 kasım ayı oğlak burcu 2010 yorumu Kızlar yepyeni bir aya girdik yeni ayın burç yorumlarını okumak isteyenler için Oğlak Burcu 2010 Kasım ayı burç yorumları :tik: Bu dönemde analiz gücünüz oldukça artacağından, en ufak aksaklıkların bile farkında olabilirsiniz. Yaşamınızı yakından gözlemlediğinizde, ilişki konusunda eksik kaldığınız bazı olguların da kolaylıkla...
 3. Oğlak burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  Oğlak burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  oğlak burcu 2011 temmuz ayı yorumu 2011 burçlar, 2011 Oğlak burcu yorumu, 2011 temmuz ayı Oğlak burcu yorumu, burçlar, Oğlak burcu 2011 yorumu, Oğlak burcu yorumları, Oğlak burcu özellikleri, temmuz ayı Oğlak burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Oğlak burcu 2011 Temmuz ayı yorumu melekler... 1 Temmuz tarihinde karşıt burcunuz Yengeçte oluşan Parçalı Güneş Tutulması, ilişki, iş...
 4. Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu Benim gibi titiz çalışkan işinde hırslı ve birazda olsa inatçı olan ..:) Oğlak Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor..Biliyorsunuz bende bir oğlak meleğim....Bakalım beni de neler bekliyormuş ...:) Öte yandan, hiç merak etmeyin başka yıldızlar da sanki tam zamanında çok güzel enerjilerle pozitif...
 5. 2014 Temmuz Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  2014 Temmuz Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  oğlak burcu temmuz 2014, 2014 oğlak burcu temmuz ayı, aylık burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlarla ve insan üzerindeki etkileriyle ilgilenenler için işte Nuray Sayarı'dan Temmuz ayı Oğlak burcu yorumları... Oğlak burcunu ve yükselen oğlakları Temmuz 2014′te ikili ilişkiler ve evlilik gibi konularda yeni gelişmeler yaşanacak. Eski eş ve eski ortalıklarda...

Sayfayı Paylaş