Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...
Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu
Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu


Titiz çalışkan işinde hırslı ve birazda olsa inatçı olan ..:) Oğlak Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor..Biliyorsunuz bende bir oğlak meleğim....Bakalım biz oğlakları Eylül Ayında neler bekliyormuş ...

Geçtiğimiz dönemde gelirler, giderler, almanız muhtemel destekler, hayatın maddi yönüne dair beklentiler oldukça kafanızı kurcalamış olabilir. Umuyorum ki yönünüzü bulabilmiş ve endişelerinizi gidecek atılımları yapabilmişsinizdir. Eğer halen bu konularda endişeleriniz devam ediyorsa, Eylül ayının ilk günlerinde halen yolunuzu bulabileceğiniz, destek görebileceğiniz etkiler altında olduğunuzu bilmenizi isterim.

Eylül ayının güçlü etkileri eğitim, yurtdışı, seyahatler, yoğunlaşan iletişim temalarında oluşuyor. Detaylara vereceğiniz önem, planlayarak hareket etmeniz ve sabırlı bir disiplin göstermeniz, işleri yoluna koymak için sizlere bu ay fazlası ile yardımcı olacaktır. Yeni bir eğitim programına başlamak için oldukça uygun dönemdesiniz. Uğraştığınız konular yabancılarla ilişkiler ve seyahatler gibi temaları içeriyorsa bunları organize etmek ve sonuca bağlamak için çok iyi bir dönemde olacaksınız. Ayın ortasından itibaren kariyeriniz ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda atılım yapmanız için destek göreceksiniz. Özellikle ay sonuna doğru işinizle ilgili konularda beklediğiniz haberleri alabilir, terfi, yeni bir iş teklifi gibi konularda görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Son dönemde ilişkilerinizi yoluna koymak ve mutlu titreşimleri tatmak, içinizi ve kafanızı rahatlatmış olmalı. Partnerinizin yoğun gündemine dair yapmanız gerekenleri yaptınız. Şimdi kendi yolunuza dönme zamanı geldi. Bu ay odağınızda kendi istekleriniz, hayattan beklentileriniz ve bunlar için alacağınız aksiyonlar olmalı. Belki bu konularda profesyonel destek alarak önünüzü görmek isteyebilirsiniz. Çok faydalı olacağı şüphesiz.

Ayın ortasından itibaren yapacağınız başlangıçlar, hayatınızda önemli değişimleri başlatacak olayların ilk tohumları olabilir.
Karar verip, üzerine gidip, disiplinli bir şekilde takip ettiğinizde yapamayacağınız bir şey olmadığını aslında biliyorsunuz. Zaman zaman karamsarlığa kapılmanız normal. Ancak umudunuzu ve motivasyonunuzu canlı tutması gereken bu ay sizsiniz.
BURCU VURKAÇ
 
Üst