1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Oğlak Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Oğlak Meleklerimize...

  Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Oğlak Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Oğlak Haziran 2012 Burç Yorumu
  Oğlak Burcu Meleklerimiz haziran da sizleri neler bekliyor merak ediyormusunuz...Aşk para sağlık durumunuzda ki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun....
  < Konu Resmi..>
  İkizlerdeki yıldız yığılması sizin 6.evinizde gerçekleşiyor. Bu ay İkizler-Yay burcu eksenli tutulmalar ise sizin 6.ve 12.evlerinizde gerçekleşecek.

  İşte istediğiniz bazı beklentileriniz bu ay olabilir. kiminiz yeni iş başvurusu düşünüyorsunuz sanırım, hatta iş görüşmesi yapacaksınız, ve bunun sonucu olumlu olabilir.


  Uzun zamandır emek verdiğiniz, çabaladığınız veya uğraştığınız bir konuda şartlar sanki dengeye oturuyor gibi. Yani sizin de beklentilerinizi yerine getirecek gelişmeler olabilir. Özellikle yasal, resmi veya ciddi bir konuda.


  Bu ay bir konuyu kapatmak veya tamamlamak üzere sanki önemli gelişmeler var gibi. yalnız ailede veya geniş akraba arasında işleri biraz aksatacak bir sağlık sorunu olabilir. Bu büyük bir sorun olmamakla beraber gecikmeler yaratacak gibi.


  Jüpiter 11 Haziranda sizin 6.evinize İkizler burcuna girecek. Bundan önce dost boğa burcundan çıkarken size bu senenin kalan şanslarını da bırakıp öyle İkizlere geçer. Kiminiz evi taşıyacak, daha rahat edeceğiniz, daha kaliteli bulduğunuz bir semte vs taşınmak isteyeceksiniz, kiminiz işte gelişecek değişiklerle hayatı daha düzene girecek gibi. Yani birileri işte ayrılabilir, başkası gelebilir. Giden siz mi olursunuz acaba diye bakarsam, işle alakalı henüz bir mekan değişimi olacağını tahmin etmiyorum en azından bu ay.


  Mars dost burç Başakta iken gelecek ayın başına kadar, uzaklardan beklediğiniz haber gelebilir. Sanki kiminiz de ev, yaşadığınız mekanda bir şekilde sıkılmış olabilirsiniz, belki de bu sebepten yer, mekan, kent değişimi söz konusu olabilir. Yavaş gelişse de bu konu, az kalmış, gelecek ayın başında sanırım taşınma pat diye gündeme gelir. Çünkü olası pürüzler ancak o zaman düzeltilebilir.


  Bu ayın İkizler yıldızları gerçekten sizi bir çıkmazdan kurtarmak için biçilmiş kaftan gibi. Bunu iyi değerlendirin derim. İşinizle, kariyerle, yaşadığınız mekanla, iş yerinde yaşadığınız sorunla alakalı şeyleri çözmeniz, hatta sorundan sıyrılıp çıkmanız için size adeta kapı açıyor İkizler yıldızları. Sizin öz yıldızınız Satürn’le de güzel işbirliği içinde olacak aynı yıldızlar. Bu beklentilerinizi karşılayacak sonuçlar alabileceksiniz demektir.


  Resmi kağıt, haber bekleyenler bu ay alacaklardır. Yoğun olarak resmi işlerle meşgulsunuz zaten.


  Bu ay resmi başvuru düşünenler varsa, ayın ilk 10 günü biraz çalkantılı olsa da, yapsın derim ama en azından 4’ından önce veya 7’sinden sonra diyeyim daha uygun.

  Ayın 4’inde Yayda gerçekleşecek Ay Tutulması ruhsal olarak sizi bunaltacaktır, bu arada bir sağlık sıkıntınız varsa, doktora başvurun derim, tedavi için İkizler yıldızları destek vermekte, hatta küçük bir operasyon kararı da alınabilir, bence sorunu çözmek adına gayet iyi olabilir. Tutulma günleri haricinde olabilirsiniz. Tabi özellikle ay sonu daha uygun olur.


  Bu ay sizi özetle, bir işin sonucuna yaklaşırken görüyorum ve karşılıklı sağduyu hakim olursa bir anlaşma, sizi rahatlatan bir sonuca ulaşabilirsiniz. Venüs adeta sizi ciddi hatalardan da korumak için İkizlere gelmiş, uzun süre kalmak üzere gibi. yıldızlar bazı özel pozisyonları boşuna yapmıyor sanki dedirten bir kanıt daha.. Yani güzelim çabalarınızın boşa gitmemesi için adete hem size sağduyu ve akıllı çözümlere yönelme verirken, hani emeklerin ödülünü de vermek ister gibiler Satürn ve Venüs.


  Ay sonunda öncü burçlarda, yani sizin burç Oğlak, Yengeç, Terazi ve Koçta hafif bir kitlenme açısı oluşur. Bunu büyütmeyin derim, olayları kitleyen olmayın derim. Çünkü Venüs ve Satürn sizi düşünürken, yılların emeklerini yakmamanızı, bunun ödülünü vermek isterken, siz siz olun siz Oğlaklara has akıl ve uzak görüşlü, uzun soluklu kararlarınızdan, olgun tavrınızdan vazgeçmeyin.


  Bu dediğim aşk için de geçerli. Gerçekten siz Oğlaklara yerleşim var, daha huzurlu, ve sanki sevgili/eşle beraber daha mutlu yaşamak adına bir yerleşim planınız var ve bunu artık bu ay eyleme döküyorsunuz, Jüpiter İkizlere geçince, yeni gündelik yaşantınızın adımlarını atıyorsunuz.


  Artık sanki biraz daha fazla kendinizle ilgilenmek, daha kaliteli, daha kendi heveslerinizle meşgul, daha huzurlu bir hayatın düzenini tercih ediyorsunuz.


  Demem o ki, uzun emeklerinizi birkaç küçük krize kurban etmeyin, öz yıldızınız Satürn’ün, yani “aklın” sesini dinleyin. Plütonik dönemi esnek, yeniliğe açık, kendinizi hayata açarak, yumuşak yaşayın derim. Aşırı zorlamak ters teper. Satürn’ü dinlerseniz, kazanan siz olursunuz o zaman.


   
Oğlak Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Oğlak Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oğlak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Oğlak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler 13 Haziran tarihine kadar aşk hayatınızla ilgili konularda iletişimsel açıdan etkili olacak Merkür 1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında tutkularınızı yoğunlaştırıcı, isteklilik gücünüzü arttırıcı olacak Mars ve ardından 6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında birebir sevgi alışverişinizin simgesi olan Venüs gezegenlerinin Boğa burcu seyri Haziran ayına damgasını vuracağa...
 2. Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu Benim gibi titiz çalışkan işinde hırslı ve birazda olsa inatçı olan ..:) Oğlak Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor..Biliyorsunuz bende bir oğlak meleğim....Bakalım beni de neler bekliyormuş ...:) Öte yandan, hiç merak etmeyin başka yıldızlar da sanki tam zamanında çok güzel enerjilerle pozitif...
 3. Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  Oğlak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu Titiz çalışkan işinde hırslı ve birazda olsa inatçı olan ..:) Oğlak Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor..Biliyorsunuz bende bir oğlak meleğim....Bakalım biz oğlakları Eylül Ayında neler bekliyormuş ... Geçtiğimiz dönemde gelirler, giderler, almanız muhtemel destekler, hayatın maddi yönüne dair...
 4. Oğlak Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Oğlak Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; Oğlak Burcu Kasım 2012 Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlar hakkında babalar günü hediyesi dahil hemen her konuda bilgiler verdiğimiz forumumuzun bu bölümünde, oğlak burcu kasım 2012 burç yorumunu sizlerle paylaşıyoruz... Kasım ayına sosyal çevre alanlarınız ve arkadaş ilişkileriniz aktif olarak giriş yapıyorsunuz...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Oğlak Burcu Yorumu

  2014 haziran oğlak burcu, aylık burç yorumları, haziran ayı oğlak burcu Oğlak burcu sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayının burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz... Oğlak Burcu Haziran 2014 İş 6. eviniz, çalışmayla ilişkilendirilir ve bu evden Haziran ayında pozitif etkiler alacaksınız. Bu pozitif etkilerin nedeni ise, Güneş....

Sayfayı Paylaş