Oğlak erkeği özellikleri neler en önemli özellikleri ne?

• Konbuyu başlatan Zehra.aa
  • Başlangıç tarihi
Z

Zehra.aa

Forum Okuru
Oğlak erkeği özellikleri neler en önemli özellikleri ne?

Oğlak erkeği özellikleri melek kadınlar kulübü oğlak erkeği özelliği forum'da.​

Oğlak burcu erkeği özellikleri nedir benim nişanlım oğlak burcu ben aslan burcuyum. Oğlak ve aslan anlaşır mi bununla birlikte oğlak erkeği özellikleri nelerdir? Oğlak burçları çok cimri oluyorlarmis doğru mu acaba? Bir de çok çalışmayı seviyorlarmis acaba bana evlenince zaman ayırabilir mi benim çok canım sıkılır vallahi eşim yokken hele iskolik çıkarsa yandık. Oğlaklar nasıl evlilik hayatında özellikle erkekleri çapkın oluyor mu?

images (38).jpeg

Merhabalar
Oğlak burcu erkekleri ile evlilik biraz güzel biraz zor olabilir. Oğlak burcu dediğiniz gibi iskolik çalışmayı seven bir burçtur. Cimri olduklarına katılmıyorum belki tutucu diyebiliriz. Oğlak burcu erkekleri güvendikleri taktirde her şekilde her şekilde sever. Oğlak burcu biraz da inatçı bir yapıya sahiptirler. Oğlak burcu erkekleri hem otoriter ve özgüven sahibi bir burçtur. İş yaşamı merkezlerinde olur ama onu söyleyeyim. Ama aslan burcu kadınları da az değildir hani. Oğlak burcu erkeğini çekip çevirmeyi bilir. Oğlak burçları genel olarak resmi ve laubaliligi sevmez. Abartiyi sevmez doğal olanı sever her zaman.

Oglak burcunun anlaştığı burçlar nelerdir?​

• Başak burçları ile iyi anlaşırlar ikisi de başarıyı severler o yüzden iyi anlaşırlar
  • Bir diğer burç boğa burcudur. Oğlak erkeği boğa burcu kadını ile güzel aşk yaşayabilirler
  • Yengeç ve oğlak burcu arasında da güzel bir ilişki sürebilir
Oglak burcu erkekleri çekici, zeki ve kendine özgüveni olan kadınlardan hoşlanır. Oğlak burcu yine alımlı başarılı olan kadınlardan hoşlanırlar. Burçlara göre ideal partner seçimi de önemli. Örneğin burcunuz neyse anlasabildiginiz burçlar hangisi ise ona da dikkat etmekte fayda var. Yine merak edenler için "burçlarına göre erkeklerin genel özellikleri" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri