1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlum 14 aylık kedi alsam zararı olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

14 aylık bir oğlum var ve himalayan cinsi bir kedi almak istiyorum.Acaba oğluma bir zararı olur mu? Lütfen önyargılı cevaplamayın, kedinin tüm bakımları tamam, özellikle kedi sevenlerin cevap vermesini rica ediyorum..

oğlum 14 aylık kedi alsam zararı olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Kedi Balığı

Altın Kedi Balığı

kedi balığı bakımı Latince Adı: Sturisoma aureum Habitatı ve Anavatanı: Colombia Beslenme Biçimi: Otçul Davranış Biçimi: Orta agresif Kendi Türlerine Davranışı: Barışçıl Cinsiyet Ayrımı: Erkeklerin ağzında küçük bıyık gibi çıkıntılar olur. Üreme: Düz yumurta dökerler Sıcaklık: 22-26C En Fazla Büyüdüğü Boy: 22cm Su Sertliği: Orta-sert pH: 6,5-7,8 Zorluk Seviyesi: 4...
  2. Altı Aylık Kınası

Altı Aylık Kınası

bebek kına kıyafeti 6 ay kınası bebek kınası 6 ay nasıl yapılır kıyafetleri 6 Ay kinasi, kiz cocuklarina yapilan, genelde Ege bolgesinde olmakla birlikte, bircok ildede bilinen bir adet. Kiz bebek 6 aylik oldugunda, 6 ay kinasi yapilir. Kina annesi, diger adiyla bir cici anne olur. Bu cici anne kiz bebege bir tepsi veya sepet hazirlar. Kilik kiyafet, bebegin giyebilecegi herseyi alir, bebegi...
  3. 6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

Oğlum 6 aylık ve ek gıdaya başlıycaz,dün doktora gittik bize kahvaltıya geçiş verdi.Benim bildiğim önce meyve püresi , oğurt falan verilmezmi, çok şaşırdım :S Önce bunlara alışacakmış 1 hafta sonra çorbaya geçecekmişiz, bilgi verebilecek var mı bana?
  4. 6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

Oğlum artık büyüdü ama çok uykusuz ve gazlı gecelerden sonra bu dönemlerde herkesin verdiği meyveleri veremiyorum. Sizce bebeğime hangi meyve pürelerini verebilirim şu anda?
  5. Hamileler cep telefonu kullanabilir mi bebeğe zararı olur mu ?

Hamileler cep telefonu kullanabilir mi bebeğe zararı olur mu ?

hamilelikte cep telefonu kullanılırmı,hamilelikte cep telefonunun zararları,hamilelikte cep telefonunun sakıncaları,hamilelikte cep telefonu kullanımı hakkında bilgiler Radyasyon ile genellikle 3 koşulda karşı karşıya kalınmaktadır. Bunlardan ilki; hastanelerde diş ve akciğer filmi çekimi, renkli böbrek filmi olarak adlandırılan IVP çekimi ile tomografi gibi işlemlerdir. İkincil...

Sayfayı Paylaş