Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim oğlum 3 yaşını bitirdi ve 4 yaşına doğru ilerlemekte ancak hala konuşamamakta ve hala altını bağlıyoruz öyleki bazı komutlarımızı alıyor bazılarını ise duymamazlıktan geliyor.Bu durumda ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz.Kimileri diyorki erkek çocukları geç konuşur,geç yürür vs.. doğrumu.Ben nasıl bir yol izlemeliyim.şimdiden teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oğlum hala konuşmuyor ve altını bağlıyoruz yardım lütfen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  2. Oğluma isim konusunda esimle anlaşamıyoruz lütfen yardim

Oğluma isim konusunda esimle anlaşamıyoruz lütfen yardim

Merhaba arkadaslar Allah nasip ederse 7 hafta sonra dogum yapacagım ve doktorumun söylediği kadarıyla oğlum olacak ikinci gebeliğim bir oğlum daha var onun adı berkant.şimdi esimle isim konusunda anlaşamıyoruz ben şimdi esimin ve benim istediklerimi siraliyim yardımcı olursanız sevinirim. Esim:Enes,Alper,emirhan Ben:Aras,Batuhan,eymen,doruk Doruk ismine biraz ılımlı bakıyor ama kararlı değil.
  3. Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum benim canım ama 5 yaşında ve artık dayanamıyorum.2 yaşında başlayan bu sorunumuz gitgide büyüdü. Akşamları yemek yemiyor, kötü yapmışsın iğrenç diyor, sen ne biçim annesin diyor, Sabrım da biryere kadar. Benim de canım burnuma gelince sigortalarım atıyor. Ne yapsam artık bir doktorun yolu göründü herhalde bize :((
  4. Büyük oğlum küçük oğlumun cinsel organıyla oynuyor lütfen yardım

Büyük oğlum küçük oğlumun cinsel organıyla oynuyor lütfen yardım

büyük oğlum 8 küçük oğlum 6 yaşında .büyük oğlum sürekli kardeşinin cinsel organıyla oynuyor. bir defasında kocam büyük oğlumn küçük oğlumu yere yatırıp sürtündüğünü görmüştü. kocam oğlumun sırtına kızgın çatal bastırdı. buna rağmen oğlum bu davranışından vageçmiyor .ben uyuyordum uyanınca sesleri gelmiyor diye odaya sesizce yaklaştım büyük olan küçük olana cinsel organını elletiyordu bana...

Sayfayı Paylaş