Öğrencilerimden Alıntılar :)

Marinciğim ilgine teşekkür ederim tebessüme sebep olduysak ne mutlu bize:)

img1734c.jpg

Önde, adaşım masumum Rabişim, arkada sağda şirinem Sümeyram, solda utangaç Bedriyem. :)

img1729w.jpg

Solda sırayla asabi muhalefet Adem, ayakta canımın içi Beytullah ve istekleri bitmeyen Burak :) sessiz, karizmatik bakışlı Hakanım, Come on Samedim, yüksek tiz sesli geveze Burak, arkada sıkıntılı Recep:) yarısı çıkan, uykulu Dilek :)
img1730e.jpg

:)

Arızam canoşummm, buradaki dört öğrenci benim en sevdiğim öğrencilerim. :) Öğretmen öğrenci ayrımı yapmaz amma velakin gönlünde vardır ayrı yere koydukları.:) Duaların için Allah razı olsun...

Dört tane kız var onları da koyayım dur :)

Tamam canomm bekliyorum birni görmüstüm yazilida en arkada oturan digerlerini de merakla bekliyorum.... dedim ama sen benden önce davranip koymussun resimleri :D:D

Son düzenleme:
Canım yaa okurken çok eğlendimm senin için çok güzel anılar çok güzel ve herkesin üstesinden gelemeyeceği bir mesleğin var. En azından ben gelemem yani :D:D İnşallah atanırsında lise öğrencilerinle de anılarını paylaşırsın burda bizle :)

Gitar

Ya ben misafir melek lütfen şu yalının şarkısısını do re mi olarak yazarsanız çok iii olur

Allah razı olsun yavru ceylanım, senin de Allah gönlüne versin... İLgine teşekkür ederim. Tebessüme sebebiyet güzel bir şey :)

:laugh: süper bunlar.okuması gerçekten zevkliydi.ben de bunu seviyorum.en ciddi işte insanları gülümseten şeyler muhakkak vardır.bu aralar hiçbir şey beni gülümsetmiyor (muhtemelen ben yakalayamıyorum o güzel anları) ama senin yazdıkların gerçekten eğlenceliydi.mesleğini zevkle yapmak ve her an tadını çıkarmak güzel bir şey olsa gerek.iş hayatının başarılı ve renkli geçmesini diliyorum.

Sağol süperimmm:) İnşallah kadroma geçerim de, misafir gibi hissetmem kendimi kendimi okullarda :) İlgine çok teşekkür ederim.
Mutlu olmak için mutluluğu tanımak gerek diye yazıyordu bir kpss sorusunda. :) Görmek için bakmak lazım sanırım...

Allahım süper benim düşündüklerimi siz yapmışsınız bende diyordum öğretmen olur olmaz her öğrencimin fotoğrafını çekeceğim diye artık güzel diyaloğlarınıda yazacağım...
Allah hayırlısıyla sizi mesleğinize kavuşturur inşAllah ve tabiki benide öğretmen adaylığından çıkartır ve öğretmen yapar :)

Geri