Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Öğretmen Atamaları Ne Zaman Yapılacak

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Öğretmen Atamaları Ne Zaman Yapılacak arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı aranızda lütfen bilgi verin!

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, öğretmen adaylarının temmuz ayında yapılacak KPSS öncesi atama yapılacağına yönelik beklentilerinin sorulması üzerine Atamalar daha önce de belirttiğimiz üzere ağustosta yapılacak.
  Haziranda atama yapma şansımız yok. Atama yapabilmek için kadro olması lazım. Maliye'nin kadro vermesi lazım. Bunun için de hükümet kararı gerekir. dedi.

  Atama miktarının henüz belirlenmediğini belirten Bakan Dinçer, buna Maliye Bakanlığı ile birlikte karar verileceğini kaydederek, Yapılacak atama ve atama sayısı, çıkacak kanunla belirlenecek.

  Atama bekleyen çok sayıda öğretmen adayı, bu yılki atamalarda daha önceki KPSS puanını değerlendirmek istiyordu. Ancak atamalar ağustosta, sınav ise temmuz ayında yapılacak.

  TRT
   
Öğretmen Atamaları Ne Zaman Yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Öğretmen atamaları yarın yapılacak

  Öğretmen atamaları yarın yapılacak

  Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yarın 4 bin 786 kadroya yapacağı öğretmen ataması için 40 bine yakın aday başvurdu. MEB, resmi okulların öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla yarın 4 bin 786 kadroya atama yapacak. Sözleşmeli öğretmenlerden kadroya atananların yerlerine de sözleşmeli öğretmen görevlendirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Remzi Kaya, sorusu üzerine,...
 2. Ağustos 2011 Öğretmen Atamaları ne zaman

  Ağustos 2011 Öğretmen Atamaları ne zaman

  2011 öğretmen atamaları ne zaman Ağustos ayında öğretmenlerin ataması yapılacak BEB tarafından 11 küsür bin ataması yapılacak öğretmenlerden bir tanesiyim. Tam olarak atamaların sonucu ne zaman açıklanacak tekekkürler hayırlı ramazanlar.
 3. Öğretmen Ağustos atamaları 2011

  Öğretmen Ağustos atamaları 2011

  2011 ağustos ayındaki öğretmen atamaları ile ilgili haber var mı Milli Eğitim Bakanlığı bununla ilgili bir açıklama yaptımı.
 4. Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

  Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

  Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda?
 5. 2012 Eylül Öğretmen Atamaları 10 Eylül'de 40 Bin Öğretmenle Yapılacak

  2012 Eylül Öğretmen Atamaları 10 Eylül'de 40 Bin Öğretmenle Yapılacak

  10 eylül öğretmen atamaları 2012 öğretmen atamaları eylül 2012 öğretmen atamaları Sevgili melekler, 2 gün önce haberini verdiğimiz 2012 eylül öğretmen atamaları ve başvuruları hakkında ki bilgilerin ardından MEB yeni bir açıklama yaparak eylül 2012 öğretmen atamalarının 10 Eylül'de yapılacağı haberini verdi. Detaylar şöyle... 2012 Eylül Dönemi Öğretmen Atamaları 10...

Sayfayı Paylaş