Öğretmene hediye ne almalıyım

G

GültenNaz

Forum Okuru
Öğretmene hediye ne almalıyım
Öğretmene hediye ne almalıyım tavsiyeler öğretmene alınacak hediye seçenekleri

Selam

Bu pandemi süreci içerisinde okullar açılmadı ama bizler çocuklarımıza derslerden geri kalmasınlar diye rica ettik öğretmenlerinden kurs verdiler ilgilendiler .Eve geldiler bayağı emek harcadılar oğluma kurs aldığım öğretmene bir hediye almak istiyoruz ama ne alalım diye kararsız kaldık aklımıza başka fikirler de gelmiyor klasik şeyler de almak istemiyoruz sizin tavsiyeleriniz neler olabilir öğretmene ne hediye alabiliriz ne tavsiye edersiniz aklınıza ne fikirler geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Gerçekten bu pandemi süreci içerisinde çocuklar Eve tıkılıp kaldılar işte Son bir ay bir buçuk aydır birazcık dışarıya çıktılar Ama bu sefer sanırım tedbirler tekrar gelecek çünkü virüs yayılım hızı çok fazla artmış durumda. pandemi süreci içerisinde gerçekten öğretmenlerimiz de boş durmadılar çoğu dediğiniz gibi gerek uzaktan gerek eve gelerek öğrencileri ile ilgilendiler. Tabii ben ilgilenenler için söylüyorum ilgilenmeyip umrunda olmayanlar için bir şey söylemiyorum.

Öğretmeninize alabileceğiniz bir sürü hediye var ne kadar bir bütçe ayırdınız bilmiyorum ama onu alabileceğiniz hediyeler arasında küçük bir bütçeyle işte ismi yazılı çelik bir kahve termosu alabilirsiniz minyatür çiçek bahçesi alabilirsiniz , yine kendi ismi yazılı powerbank alabilirsiniz, Isme özel ikili dolma kalem seti gibi hediyeler alabilirsiniz. Hediyeye ayırdığınız bütçeyi vermediğiniz için daha çok küçük bütçeli hediyeler önerdim. Aslında en iyi hediye ihtiyacı olan bir şeyi almaktır ihtiyacı olan bir şeyi biliyorsanız onu almanız daha iyi olacaktır

Geri