1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı mı?
  Merhaba arkadaşlar Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı diyorlar doğru mu bu. Öğretmenevi üye aidatı hakkında bilgisi olanlardan buraya yazmasını rica ediyorum.


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. üye

  üye

  Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
 2. Ü$üyorum....

  Ü$üyorum....

  forumsaati.net
 3. Chatbox kaldırılmıştır.

  Chatbox kaldırılmıştır.

  Merhaba değerli arkadaşlarım, uzun zamandır sitemizi kasan chatbox kaldırılmıştır. Daha soft ve kasmayan versiyonu bulunur bulunmaz yada çıkar çıkmaz eklenecektir. Şimdilik uzunca bir süre chatbox yok bilginiz olsun SADMİN.
 4. ........ üyeyim

  ........ üyeyim

  bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
 5. 2012 Öğretmenevi üyeliği aidatı kaldırıldı

  2012 Öğretmenevi üyeliği aidatı kaldırıldı

  Öğretmenevi üye aidatı kaldırıldı Öğretmenevlerine üye olmak isteyen öğretmenler aidat ödemeyecek Merhaba Melek'ler ve konuyla ilgili misafirler, sizlere bu yazımızda öğretmen evi üye aidatlarının kaldırıldığına dair merak edilen tüm bilgielri aktarıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığınca imzalanan Kurum İdari Kurulu Çalışma Raporunda yer alan Öğretmenevi üye aidatı uygulamasının kaldırılarak,...

Sayfayı Paylaş