öğretmenin öğrenciye aşkı:)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında imran tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. asli91

asli91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok kötü bi durum böyle ögretmen mi olur bea

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    uzaklaştırmayı hak etmiş o hoca

yakışıklım bunu beğendi.
  3. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öğretmen olmuş ama insan olamamış bide evliymiş terbiyesiz adam.

yakışıklım bunu beğendi.
  4. selin taş

selin taş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boş ver canım üzülme unutursun zamanla

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tarih hocam ve ben

ben lise de iken tarih dersim çok güzedi,ve tarih hocam bana hayrandı bir gün sınıfın içinde yanıma oturdu beni izledi bir süre sonrada yaklaştı ve beni sevdiğini fısıldadı bende utancımdan kıp kırmızı olmuştum ben dışarı çıkmak yerine ona şunu söyledim burası bir okulsa ben de bir öğrenciysem sizde bir öğretmenseniz herkes yerini bilsin böyle luzumsuz şeylere gerek yok dedim ve ciddi olduğunu söyledi bana bende beni ilgilendirmediğini söyledim ....

yakışıklım bunu beğendi.
  6. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bişi sorcam hocaların yaşı ne kadar ?

7. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy inanmıyorum yha çok şaşırdım :)

8. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ağzım açık kaldı cidden,bi de sınıfta ilan etmiş yani aşkını..
    öğretmen olmasını geçtim,bi de evli..
    neyse ki bitmiş bu çile :D

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de benzer bir olay yaşamıştım :)

10. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    benm de orta okulda en başarılı dersim ingilizceydi hatta öğretmnden daha iyi b,iliyordum bankacıydı kendisi:)oda bana aşıktı:) kesin bu ingilizce öğretmnlerinde birşey var:)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence buradaki çoğu kişi atıyor, öğretmen salak mı sınıfın ortasında söylesin, rezil olacağını bilir riske girmez, dışarıda söyledi deseniz veya kimse yokken söyledi deseniz tamam, öğretmen üzerinden kendinizi yüceltmeye çalışıyorsunuz.

12. Azeri hayran

Azeri hayran Forum Okuru

Ben olsaydim öğretmen ilani aşk ederken kitabı kafasina vurur.bitanede tokat en iyisi.sonra doğru mudurun odasina

13. evolerup

evolerup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de dershanedeki fizik öğretmenim çok yılışık biriydi.her gördüğüne iltifat ederdi ama bana daha farklı davranırdı.ben ne yazık ki olduğumdan biraz daha büyük gösteririm.bazı arkadaşlarım kadınsı bir duruşumun olduğunu söyler...yeni olduğumdan en arkada oturur kimseyle konuşmazdım.çoğu zaman boş olurdu yanım gelip otururdu yanıma dersi orada anlatırdı.bir süre sonra eli derste omzuma doğru kaymaya başladı,sessizce uyardım.gitmediğim günlerin hesabı sertçe sorulur oldu.tatilde ,dershanenin kapanmasına yakın şöle bişi söyledi;
    biz neden hep dershanedeyiz seninle bir sinemaya falan gidelim...eşim de ailesinin yanına izmire gidiyor....sonra bana gider yemek yapıp yeriz...

ha???

ve daha sonra dershaneyi bıraktım....öğretmenlik mesleğinin adını lekeleyen bu adi insanlardan tiksiniyorum...

14. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Tövbe ya Rabbi evli ve bir çocukluymuş hemde..Sizde bunu övünerek anlatmışsınız . Bu tipler öğretmen değil bildiğin sapık. Keşke şikayet etseydiniz . İnsan çocuğunu okula göndermeye korkuyor artık ya nedir bu.

15. Selinssu

Selinssu Forum Okuru

Buna benzer ama daha gerceklesmemis bir durumum var. Benimde İngilizce öğretmenim. Bu durumda ama ben biraz ilgiliyim gibi. Aşk denmez ama havalı ve yakışıklı olduğunu düşünüyorum ve ilgili davranıyorum oda karşılık veriyor. Ne kadar hocam olsada bana olan ilgisi ayrı benimde ona tabi.

öğretmenin öğrenciye aşkı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğretmen ve öğrencisine beslediği aşkı

öğretmen ve öğrencisine beslediği aşkı

öğretmen öğrencisine aşık olabilir mi bir öğretmen öğrencisine aşık olabilir mi 27 yaşında bir kadın öğretmenim. Uzun bir süre önce bir öğrencimin bana karşı bir şeyler hissettiğini fark ettim. Yada kendi kafamdan böyle bir senaryo yarattım. Ben bazen yaparım bunu ... çünkü aşka aşığım... Ben de ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu duygu büyüdü büyüdü, sonuçta ben de bunalımlar,...
  2. öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları hocam hani bi daha konusursak atacaktiniz? +bak bi kelime daha edersen atarim. -tamam ben de tam onu diyodum iste, e hadi. +cik disari. -peki hocam. oh be. +otur yerine. vazgectim. itoglit. ne yapsak olmuyo buna. ne pis bi herifmis be. evladım, o dudağının altındaki şey nedir öyle? - sakaaal..* - berbere gidiyosun. - hocam zengin ettiniz elin adamını. - kaçtı...
  3. Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

öğrenci gözüyle öğretmen öğrenci gözüyle öğretmen kompozisyon çocuk gözünde öğretmenime kompozisyon ÖĞRETMENİM "Öğrenci gözüyle öğretmen" adlı yarışmada birincilik ödülü alan yazı. Ben bir öğretmen çocuğuyum. İlk öğretmenim de annemdir. Öbür çocuklar gibi okula başlarken yabancılık çektiğimi söyleyemem. Yaşamım okulda başlamıştı. Ancak okula başlamamla yeni bir sorun önüme...
  4. Öğretmen Öğrenci Diyalogları

Öğretmen Öğrenci Diyalogları

1.- kim o konuşanlar? ümit, mert ikiniz dışarı.. - ama hocam? - dışarı çıkın.. - hocam biz konuşmuyoduk ki arkadaşlar konuşuyordu onları susturmaya çalışıyorduk! - ... - yemediniz di mi? - yemedim.. - eh madem öyle.. hadi ümit.. 2.-mehmet çıkar mısın dışarı? +ben ne yaptım hocam ya? -çık diyorum. +ya hocam herkes konuşuyo bi tek beni mi görüyosunuz? -mehmet tamam çık yok...
  5. Öğrencilerin İstediği Öğretmen Profili...

Öğrencilerin İstediği Öğretmen Profili...

1. Çocuk ruhundan ve psikolojisinden anlamalı, 2. Her hareketiyle öğrencilere örnek olmalı, 3. Öğretimden çok eğitime yer vermeli, 4. Etkileyici ve akıllıca konuşmalı, 5. Yazısı okunaklı olmalı, 6. Çağdaş, sosyal, güncel olmalı 7. Öğretmeyi seven, öğrenmeyi sevdiren bir kişi olmalı, 8. Öğrencisiyle uyum içinde, tatlı sert olmalı 9. Olaylara zaman zaman öğrenci gözüyle bakabilmeli, 10....

Sayfayı Paylaş