Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?
Sevgili Melekler,

Hayatımızda bazen hiç unutmadığımız insanlar olur, bunların arasında da öğretmenlerimizden de bir iki kişi yer alır. Bazen sıklıkla kullandıkları kelimeler ve cümleler belleğimize kazındığı için anımsandığı zaman gülümseme yaratır yüzlerde.

Aramızda halen öğrenci olanlar olduğu gibi öğrencilik yılları çok gerilerde kalan da var, o nedenle hem günümüzden hem geçmişten anlatabilirsiniz anılarınızı.

Öğretmenlerin en çok kullandığı kelimeler / cümleler nelerdir? :)

Bir öğretmen olarak merak ediyorum neler gelecek :)

Herkese sevgilerimle...

Edebiyatcı sureklı kus beyınlı o kucucuk beynını ezerım derdı hhaahaha aklıma geldı çok komık kızıyodu adamın 1.50 boyu vardı ince seslı kel bı adam hehe çok komıktı ya .

demişsem demiştirimdir:)
sana bana neyse bana hi banane:)
koca kafalarrr:)
benim şakam şukam yoktur:)
matematik hocamız muhammet hocadan inciler :)

bu arada ingizlizce öğretmenimizde çok kırılgandı bize kızıp küserdi sonra barışsın die kırk takla atar pary felan hediyeee ıyyyy:S

bu okuldaki kimse üniversiteye gidemez derdi
eline öss yerleştirme çıktısını alan herkes o hocanın yanında hazır bulundu=)
ayrıca bi felsefe hocam vardı ders dinlemeyip konuşana SENİ KINIYORUM EVLADIM,iyi not alana da SENİ SEVİYORUM EVLADIM

piskopat manyak , sizi bana sayıylamı verdiler, bıktım hepinizden , hepinizi geciricem bir an önce defolun gidin
:deli::deli: bizim sınıfında hababam sınıfından farkı yoq. allahın bir kulu hakkımızda ii bişey demiordu ama artık mezun olduk ve fazla görüşemiyoruz :(

Geri