Okb hastasıyım sürtünme ile gebelik olur mu

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) :D:D

Tamam heralde bundan bahsediyoruz. Şimdi hayatım ben sana ne söylesem söyleyeyim sen bunu takıntı haline getireceksin. Ben açıkçası hamile kalabileceğini düşünmüyorum. Ha hiç mi kalma ihtimalim yok der isen hiç ihtimalin yok diyemem tabiki hamile kalma ihtimalin var. Ertesi gün hapı kullan hayatım. Tabiki 72 saat süreyi geçmemiş ise.

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) :D:D

Tamam heralde bundan bahsediyoruz. Şimdi hayatım ben sana ne söylesem söyleyeyim sen bunu takıntı haline getireceksin. Ben açıkçası hamile kalabileceğini düşünmüyorum. Ha hiç mi kalma ihtimalim yok der isen hiç ihtimalin yok diyemem tabiki hamile kalma ihtimalin var. Ertesi gün hapı kullan hayatım. Tabiki 72 saat süreyi geçmemiş ise.
72 saat süreyi geçti. Hamile miyim? İhtimal yüzde kaç? Boşalma sovısı bana gelmedi?

Yok hayatım yok boşuna evham yapıyorsun hamile kalamazsın bu şekilde bilimsel olarak mümkün ama kalacağını düşünmüyorum. Biz burada 2007 yılından beri internet sitesi yönetiyoruz ve daha böyle hamile kalan bir kişiye rastlamadık. Şimdi hiç test yaptın mı adetine ne kadar süre var bir test yap istersen. Bu şekilde gene söylüyorum hamile kalacağını asla düşünmüyorum.

Yani bu arada hasta da olmuşsun üstüme görme okadar kolay değil hayatım.
Daha adet olmadım. Adetime yaklaşık 10 gün var. Şimdi daha gecikme yaşamamışken idrar tresti doğru sonucu gösterir mi?
Okb 2020 yılında teşhisş koyuldu son yaşadığım olaydan sonra.
Yine aynı şeyi yaşadım yine bu korkuyu yaşıyorum. Siz yine de olasılık var gibi konuştuğunuz için kafam karıştı. İkinci ilişkiyi yaşadğımda yine penis girişi olmadı. Ondan sonrali adetimi daha olmadım.
Nolur lütfen bana bi şey söyleyin @SadmiN

Hayatım sen ömür törpüsüsün biliyorsun değil mi ? Yani geçen seferde bizi o kadar uğraştırdın. Bu sefer de adet oluyon gene hamilemiyim diye sorup duruyorsun. Yani seninle uğraşmak gerçekten istemiyorum. Ben hamile kalacağını düşünmüyorum. Sen on gün boyunca yazacaksın. Ve ben senin bu hastalığını bu aralar çekecek durumda değilim hayatım üç gün kalaya kadar bekle ve test yap göreceksin hamile değilsin. Tabi sen gene teste inanmayacaksın gene günlerce yazacaksın gene bişey söyleyin diyeceksin. Bu iş böyle uzayıp gidecek. Beklemekten başka yapacağın hiç bir şey yok hamile olduğunu düşünmüyorum. Lütfen ısrarla aynı şeyleri sorma olur mu ?

Geri