Okey kayganlaştırıcı jel kullananlar tavsiye ediyor musunuz ?

L

lumbaktim

Forum Okuru
Okey kayganlaştırıcı jel kullananlar tavsiye ediyor musunuz ?

Okey kayganlaştırıcı jel melek kadınlar kulübü forum'da

Kızlar 40 lı yaşları geçtim ve artık hiç cinsel istek nerde ise duymuyorum. Yani ıslanma sıkıntım da var bizim burada bi mağazada satılıyor gördüm eczanelerde var mı bilemiyorum utandım bakmaya da vajinal kuruluk yaşıyorum acaba bana kayganlaştırıcı jel tavsiye eder misiniz gerçekten acı çekmemin önüne geçecek mi bizim herif daha haftada iki üç istiyor ben acı çekiyorum bi kaç kere söyledim naz yapıyormuşum gibi algıladı yahu artık hormonlarım tükendi tükendi alla allaaa okey kayganlaştırıcı jel alayım istiyorum da yan etkisi var mı kullananlar tavsiye ediyor mu eder mi acaba bana tşk

Selamlar hayatım malesef biz kadınların belirli yaştan sonra hormonlardaki değişimlerden dolayı hissiyatlarında baya bi azalma ve istek duymama sıkıntııs oluyor bendede bu durum var biz de kayganlaştırıcı jel kullanıyoruz. Sendeki markadan hiç denemedik alıp denemek lazım bizimkiler daha bilinmedik markalar biz n11 üzerinden almıştık bu okey markalı ürünler genelde cinsellik ürünleri sattıklarından dolayı bence güvenle kullanabilirsin. Hemen al kullan hiç vakit kaybetme hayatım. Başka kullanan var ise buradan yazacaktır. Ama olmazsa olmaz kayganlaştırıcı jeller kullan tatlım.

Geri