Oksijen suyu saçı sarartırmı?

Aaa evt bende lisa yıllarında oksjenle açardım saçlarımı hatta böyle oksijen şişesini başıma boşaltım güneşte saatlerce oturup yada gezdiğimi bilirim ahahaha:DYani şimdi düşünüyorumda aman aman güzel bir şekilde açmıyor oksijen saçları daha doğrusu açıyorda.D Şimdi mesela yakaladığım renge gülüyorum kendi kendime:D

:D tabiki bizde lisede az kullanmadık ama işte ben oksijen suyu ile sorulan sorulardan bıktım bu yüzden gereksizde olsa güzzel bi konu açtım

Oksijen suyu saçın rengini kademeli açarken, saça zarar verir .Tam rengi asla tutturamazsınız. Hanımlar turuncumsu renk istemiyorsak kuaför, oriyel deneyebilirsiniz.

evet arkadaşlar bende denedm sçlarım kumraldı şimdi sapsarı oldu ve sağlıklı grünüyor bence denemelisiniz!

mefoş

bende oksijenli su kullandım ve saçım karamel oldu ve yanmadı bence o birazda saçın yapısına ve rengine bağlı
benim saçm koyu kestane ve ince telli ama yanmadı ama çok fazla güneşe çıkmadım belkide ondandır şekerler ama en sağlıklısı papatya suyudur şekerlşer hem açıyo rengini hemde besliyo

güneşe gerek yok. oksıjenlı suyu sur bekle yarım saat kadar fön makınasyla kurut oluyo ben oyle yaptım

arkadaşlar ben oksijen suyunu sprey şişesine koydum saçlarıma sıkıp güneşe çıktım 1 saat bekledim üstleri hafif açıldı saçıma ışıltı geldi çokta yakıştığını söylüyorlar

ya bişey sorcam peki kaç defa kullandn ya bn iki defa kullandımda saçım henüz öyle aman aman açılmadı tmm açılma var ama çk değil

Geri