öksürük doğal tedavi yöntemi istiyorum.

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
öksürük doğal tedavi yöntemi istiyorum.
Kızlar 8 yaşındaki oğlum sürekli öksürüyor. Ben ilaçta kullanmak istemiyorum. Doğal öksürük dedavisi ve öksürüğe iyi gelen doğal çözüm yada bitki biliyorsanız nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgide vererek bana tavsiyelerde bulunmanızı rica ediyorum.

Saygılar.

Selamlar değerli misafirimiz.

Doktor Ender Saraç'ın hazırlamış olduğu ve tarifini verdiği doğal öksürük kesici kürle alakalı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Öncelikle söyleyelim bu tür kürleri özellikle bebeklerde uygulamdan önce mutlak suretle doktorunuza danış lütfen.

Yaklaşmakta olduğumuz kış günlerinde artan hastalıklardan kurtulmanın en iyi yollarından biride sağlıklı beslenmektir.Bol meyve ve sebze tüketimide yaparak en azından metabolizmamızı güçlendirebiliriz..

Bol gripli geçen kış mevsiminde en müzdarip olduğumuz dertlerden biride inatçı öksürüktür.Dr.Ender Saraç'ın önerdiği siyah turp ve bal karışımı öksürüğü dindirmekte oldukça faydalı..Nasılmı yapılıyor.İşte tarifi:

Siyah turpu güzelce oyacak yardımıyla 5-6 yerinden alt kısmı hariç oyun.Çünkü alt kısımdan bal akmasın.Deliklerden balı boşaltın ve kenara ayırdığınız kabak parçacıklarıyla açtığınız delikleri tekrar kapatın.24 saat boyunca beklettiğiniz bu karışımın öksürüğü kestiğini görünce ne kadar faydalı bir şurup meydana getirdiğinizi göreceksiniz....

Geri