öksürük

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
öksürük
öksürük nasıl geçer öksürük tedavisi bötkisel öksürük tedavisi bilgileri burada arkadaşlar. SELAMMMMMM MELEKLERİMMMMM

Kış geldiği zaman biz annelerin korkulu rüyasıdır çocuklarımızda ki öksürük
Kızım öksürmeye başladığı zaman yaptığım ve faydasını gördüğüm birkaç bişi aktarmak istiyorum;

84d9e2cbe798f3.jpg

1--1 çay bardağı pekmezin içine 1yemek kaşığı tereyağ koyuyorum ve ocakta kısık ateşte tereyağı eriyo...İçine 1fiske zencefil ve 1 fiske karabiber koyuyorum
Sabah aç karna ve yatmadan evvel 1 tatlı kaşığı içiriyorum

2--Akşam yatmadan evvel;1 kasenin içine biraz kekik yağı,biraz elma yağı,biraz acı badem yağı,biraz hardal yağı,biraz arı zeytin yağı ve azda viks koyup hepsini harmanlıyorum
Kızımın göğsüne,sırtına ayaklarının altına,diz kapaklarını altına sürüp bağrına ve sırtna steç koyup yatırıyorum gece terlerse hemen kıyafet değişimi yapıyorum
Ve Allahın izniyle sabaha bişi kalmaz

3--Yine öksürdüğü zaman yaptığım diğer şey akşam yatmadan;1 tatlı kaşığı balın içine yarım asprini dövüp toz halinde koyuyorum(kızım 25 aylık olduğu için asprini az koyuyorum,eğer çocuğunuz büyükse 1 tanede koyabilirsiniz)
Bağrına sürüp streçle kapatıyorum bu işlem balgam söktürüyooo

SELAM VE DUA İLE............

sağol denizim çok faydalı bir konu olmuşş benim kızda öksürüyorr bende zencefille bal karıştırıp veriyorum iyi geliyor bunlarıda denerim çok sağol canımm

Verdiğin bilgiler için tşkler Deniz. Malum havalar soğudu, bu önerdiğin bilgilere tamda şimdi ihtiyaç var:)

Geri