1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Okul ıstegı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Ben 5...6 yaslarındayken okula gıtmeyı cok ıstıyordum okula baslamama henuz 1 yıl vardı. Bızım komsuda kızının önlugunu bana vermısdı seneye gıyer dıye . Annem bır gun işteyken ben bakıcımı atlattım ve gızlıce onlugumu gıyıp posetın ıcıne kagıt kalem koyup evın arkasındakı okulun bahcesıne gıdıp oturnustum.okul muduru ogretmenler basıma toplanmıstı benı cok sevmıslerdı . Annemı aradıklarında gıtmıcem ben okula gıtmek ıstıyorum dıye aglamıstım onlarda mecbur 1 haftalıgına 1. Sınıfta okutmuslarda oyle gıdıp gelıyodum cok hosuma gidiyordu.o mutlulugumu ömrüm boyunca unutmam :)

Okul ıstegı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chicago Okulu

Chicago Okulu

Chicago Üniversitesi'nde kurulan bir ekonomi okuludur. Bu okulun bir numaralı temsilcisi Milton Friedman'dır. Daha önce Chicago Okulu ifadesi üniversitenin siyaset bilimi ve sosyoloji konularında ün yapan öğretim üyeleri için kullanılıyordu. Chicago Ekonomi Okulu'nda piyasa ekonomisinin en kuvvetli savunucuları toplanmıştır. Rekabet koşullarının muhafaza edilmesini ve monopolcü eğilimlerin...
  2. Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Osmanlıca Metnin Transkripsiyonu: Mabeyin-i Hümayun-u Mülukane Serkurenalık Dairesi Dersaadet İşgal Orduları Başkumandanı General Harington Cenaplarına İstanbul’da hayatımı tehlikede gördüğümden İngiltere devlet-i fahimanesine iltica ve bir an evvel mahall-i ahare naklimi talep ederim efendim. 16 Teşrinisani 1922. Halife-i Müslimin Mehmed Vahidettin
  3. okul fişleri

okul fişleri

okul fişleri Gaziantep Yöresine özgün deyişlerden yapılmış Komik Okul Fişleri : ) ama çok tatlılar ya değilmi :) maamed o ney ney maamed ney ayyuş yuvalama yi. öggeş deerme dönder. atike govalamaç oyna. hösüyn camışa bah. meyrem ılık meyan iç. mamdeli sıcak beyran iç. küşümlen hösüyn küşümlen. azzet bak tomuzlan gaç hayce gaç. Bah nazire bu belbet. güssüm küfde yi. möhderemhavanta etme....
  4. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş