Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Okul sağlığı ve sağlıklı bir çevrede okul için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kimlerden yardım alabiliriz Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız

Yarınlarımız için okulların büyük bir önemi var. Ve okul sağlığı veliler tarafından kesinlikle dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken bir husustur. Biz de az önce bir misafirimizin sorusu üzerine Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kimlerden yardım alabiliriz diye araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler!

Belediyeler Hizmet Ettiği Yerdeki Kanalizasyon Çöp Toplama Temizlik İşlerini Yapar Bu şekilde çevremiz daha sağlıklı olur.

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için Belediyeden yardım istiyebiliriz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Okul sağlığı ve sağlıklı bir çevrede okul için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı ve güzel bir cilt için bitki çayı için

Sağlıklı ve güzel bir cilt için bitki çayı için

cilt için çay Sigara, kafein ve kozmetik kullanımını en aza indirin, günde 8-10 bardak su için. Bunlar sadece başlangıç; sağlıklı cildin tüm sırları bu yazıda… Bedenimizin en önemli koruyucu organı deridir. Bizi mikroplardan, enfeksiyon ve alerjik şoklardan korur. Bunun yanı sıra deri, bedenin su, tuz ve organik madde kaybını önleyen, kullanılmış besin maddeleri ile suyun atılmasını sağlayan...
  2. Okulu bitirdin ve bir ise girdin...

Okulu bitirdin ve bir ise girdin...

Okulu bitirdin ve bir işe girdin. Sana bir masa verdiler. Bir bilgisayarın bile var. Öğrencilik yıllarının avare havası geri gelmemek üzere geçti gitti. Daha yirmilerindesin. Kariyer merdiveninin henüz ilk basamağına adım attın ama "gerçek" hayat tüm sorunları ve stresi ile omuzlarına bindi bile. Yükselmek, daha fazla para kazanmak istiyorsun. Ancak hayat o kadar zor ki......
  3. Rahat ve sağlıklı bir doğum için ne yapmalı?

Rahat ve sağlıklı bir doğum için ne yapmalı?

doğumda neler yapılmalı rahat doğum için neler yapılmalı Doğum zamanı yaklaştıkça heyecanla beraber biraz korku ve streste bizimle beraberdir.Uzmanlar gün geçtikçe farklı yöntemlerle hamileleri rahatlatıp doğuma hazırlıyorlar.Ama bizler yine de ne yapsak diye düşünürüz.İşte doğumu yaklaşan hamiş meleklere altın öğütler. Rahat ve sağlıklı bir doğum için ne yapmalı? İyi bir eğitim sonunda...
  4. Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?

Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?

merhaba kızlar Okulumuzun sağlıklı bir çevrede olabilmesi için kime başvurmalıyız?
  5. Frozenli okul ve beslenme çantaları

Frozenli okul ve beslenme çantaları

elsalı okul çantaları, frozenli okul çantaları, frozenli beslenme çantaları Masal ve çizgi film kahramanları her zaman için çocukların kıyafetlerinden aksesuarlarına, oyuncaklarından ev tekstil ürünlerine ve daha birçok şeye ilham olmuştur. Erkek ve kız çocukları kendi masal ve çizgi film kahramanlarından oluşan şeyleri kullanmayı çok seviyorlar. Çocuk sahibi olanlar daha iyi bilirki...

Sayfayı Paylaş