okulda saç kesen hoca

little_girl

Yeni Üye
Üye
okulda saç kesen hoca
yardım bizim okulda saç konusunda kurallar çok ssıkı hocalr uzun saça asla tahammul edmyolardi kızlara bile uzun saç yasak ben anca yazlari uzatabiliydm şimdi bi kersinde okula yeni bi çocuk gelmisti geçen ve bunun eski ookulnde böle sorun yokmus bu bi geldi upuzun saçlar kulaklara kadar rikiy martin küpe falan herkes waaww oldu sonr sinifimizin inegi akifi musa hoca ile biseylre knusurken gördüm derken ne oldugunu anlamadigimizz bi sekilde musa hocayi en bi hayvani sekilde zincirinden bosanmis gibi kosarken gördük nereye dogru kostuguna baktik ve o yeni gelen çocuga sirti dönükken uaçn tekme atti çocuk kizlarla konusuyodu rezil oldu ilk günden ve hoca gözü dönmüs bi sekilde çocugun saçlarini ekmek biçagiyla kesti herkes firar oldu ve ertsi gün velisi geldi çocugunn musa hocada oglun bu tiple buraya gelemezlan diye bagirarak cocugun babasinada ekmek bicagi çekti imza toplayip attirmayi düsünüyorz simdi musa hocayi ama yeterli olurmu bu ne öneriyosunuz arkadaslar

milli egıtıme ve ulasabıldıgınız her yere bu olayı anlatan bır dılekce yollayın bence. sadecem ımza toplamakla olmaz. boyle hayvanlar okullarımızda hoca olarak kalmayı bırak hoca sıfatını bıle almamalılar !!

aynen yaaa neymiş o öyle öğretmen demeye dilim varmıyo hayvanmı o yaa hahaha :D:D ekmek bıcağı ve ucan tekme hay Allahım mm ne günlere kaldık kimlere emanet olacak bu cocuklar

ya inanamıyorum gerçektenmi tühhhh yazık o çocuğa sanada çabuk kaçın o okuldan hahaha sen ne diyosun ya iyice kafayı sıyırdın laf olsun diye konu açıyosun hep ön plandada ekmek bıçağı ne tesadüfse artık hahaha

vay anasını sizin hoca siyah kuşak sahibi falan sanırım uçan tekmeler atabildiğine göre.bide tek derdi yeni gelen çocuğun saçının uzun olmasımı? vay anasını.sende anca böyle bir okulda okursun zaten hahaha.dershane olay yurt olay ev olay okul olay.varmı olay geçmeyen bir mekan? olmaması mümkün değil çünkü baştan aşağıya olay sensin little girl hahaha

Benzer Diğer Konularımız !

Geri