Olaplex açıcı kullanan varmı?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Olaplex açıcı kullanan varmı?
Merhaba arkadaşlar . Benim saçlarım sık boyandığın dan dolayı gökkuşağı gibi oldu. Saçım da 4 tane renk var. Daha önce tarçın bakırı, üzerine kumral boya ve röfle , en son sık röfle atıldı. Haliyle saçlarım yıprandı. Şimdi yeniden boyamak istiyorum ama cesaretim yok . Saçımın dip rengi kızılımsı bu kızıllıkların gitmesini istiyorum . Şimdi saçımı griye boyamak istiyorum ve tek renk olsun istiyorum. İnternette olaplex açıcı gördüm. Bu ürünle saçları dilediğiniz kadar açabiliyormuşsunuz ve bu ürünle saç yıpranmıyormuş. Malum gri renke saçın açılması lazım açılan saçta kopucak yanıcak. Zaten saçlarım çok yorgun. Bu ürünü kullananlar varmı acaba ? Ürün hakkın da bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim .. Bu arada hanımlar olaplex in gücünü aşağıdaki görselde görebilrisiniz. Saçı muhteşem ve sorunsuz açmış

Olaplex.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet bu ürünle saçı istediğiniz kadar açabiliyorsunuz da ürün çok pahallı canım . 1.599 Tl birde bunun kuaför işçiliği var . Nerden baksan saçını boyamak bir dünya paraya mal olucak. Sana önerim bu ürüne bu kadar para vermektense saç diplerini boyat saçlarına bakım yaptır. Sağlıkla uzamasını bekle ve o şekilde işlem yaptır. Yok çok zenginseniz olaplex i tercih edebilirsiniz.

Geri