Olduğundan daha zayıf gösteren abiye elbiseler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Olduğundan daha zayıf gösteren abiye elbiseler
abiye elbise modelleri, zayıf gösteren abiyeler, büyük beden abiye modelleri, büyük beden abiye, gece elbisesi modelleri

Hepimizin hayatı boyunca yaşadığı özel günleri mutlaka vardır. Kendinizin olmasa da bir yakınınızın özel gününe katılmak için abiye elbise modeli tercih edersiniz.

Özel gün ve gecelerin aranılan ve vazgeçilmez giyim stili olan abiye modelleri, farklı renk, model ve tasarımlar ile her sene sezonuna göre koleksiyonlar da yerini alarak bayanlara sunuluyor.

Böylesi özel günlere her zamanki günlere nazaran çok daha özenli ve teferruatlı bir şekil de hazırlanılır. Hatta bazen aylar öncesinden itibaren içinize sinen bir abiye elbise modelleri bulmak adına bir hayli çaba sarfedersiniz. Özel günler için tercih edilecek abiye modeli vücut yapınıza en doğru bir seçim olduğu zaman eğer fazla kilolarınız varsa doğru bir seçim ile olduğunuzdan daha zayıf ve fit görünebilirsiniz. 2017 kısa abiye modellerini gördünüz mü?

Sadece kilolu bayanlar değil zayıf bayanlar bile giyeceği abiye elbisenin üzerinde çok şık ve fit bir şekil de durmasını ister.

Optik ilizyon elbise modelleri son zamanlar da bayanların oldukça ilgisini çekerek abiye modelleri olarak aranılan bir tasarım olmaya devam ediyor. Nedir bu optik ilizyon elbise derseniz hemen söyleyelim, vücut hatlarını daha ince gösterdiği gibi giyildiğinde oldukça fit bir görünüm sergiliyor. Aralarında birçok ünlü bayanın da davetlerde tercihi olan optik ilizyon elbise modellerini daha fit görünmek adına tercih edebilirsiniz. Beli daha önce gösteren bu tür elbise modelleri farklı renk ve tasarımlar ile abiye modelleri arasında trend olmaya devam ediyor. Senenin trend abiye modelleri arasın da yer alan kadife abiye modelleri ise özellikle kış aylarında oldukça kullanışlı oluyor.

Şimdi dilerseniz zayıf gösteren abiye modellerine bir göz atalım;)

49.JPG
55eaa2ddf018fbb8f88cf881.JPG
55eaa2ddf018fbb8f88cf883.JPG
55eaa2ddf018fbb8f88cf887.JPG
3349561788_85f1745102_o.JPG
beli-ince-gosteren-kiyafet-modelleri-elbise-modeli-abiye-1.JPG
Beli-İnce-Gösteren-Elbise-Modelleri-10.JPG
ince-ve-uzun-bayanlar-icin-abiye-modelleri-kadin-sac-modelleri.JPG
kilolu_bayanlar_icin_giyim_önerileri.JPG
kilolu-kadinlarin-kiyafet-secimi-4.JPG
zayif-gosteren-siyah-abiye-elbise-modelleri-2014.JPG
Zayıf-Gösteren-Kıyafetler1.JPG
 
ben biraz kiloluyum genelde kilomu siyah renkli ve boydan çizgili elbiselerle kamufle etmeye çalışıyorum. belim kalın olduğu için yandan oyuntulu kıyafetler tercih ediyorum. paylaştığınız resimlerde bana fikir verdi kıyfet tercihinde . modeller çok şık ve zarif gösteren tasarımlar.
 
çok kilolu olmasamda siyah her zaman benim favorim oluyor hem günlük hemde özel günlerde genelde siyah rengi tercih ediyorum bu zayıf gösteren elbise modelinin isminin ilüzyon optik olduğunu bilmiyordum sayesinde öğrenmiş oldum gerçekten ilüzyon elbiseler kişiyi olduğundan daha zayıf gösteriyor ve şık duruyor
 
Geri
Üst