Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

Güzellik uzmanları her zaman güzel ve formda görünen ünlülerin cilt, makyaj, saç ve diyet sırlarını açıkladı. Küçük ayrıntılara dikkat ederek harikalar yaratmak artık elinizde. İşte yıldızların uzmanlarından çok özel tüyolar…

Mükemmel cilt
Neredeyse tüm New York sosyetesi ve birçok ünlü, cildinin güzelliğini dermatolog Lisa Airan’a borçlu. İşte pürüzsüz bir cilt için önerdikleri…

En iyi cilt ürünleri
Temizleyici: Kanebo Milky Sabun ve Olay Daily Wibes.
Pigment düzenleyici: Tri-Luma krem (sekiz haftaya kadar kullanılabilen reçeteli bir ilaç) ya da sitrik (bir alpha-hidroksi asit) losyonu.
Nemlendirici: Neutrogena nemlendirici ve Laura Mercier renkli nemlendirici.
Kırışık kremi: Renova 0.02% veya Avage.
Güneşten koruyucu: Ocean Potion SPF 50 ya da Anthelios SPF 60 hem UVA hem de UVB ışınlarını engelliyor.

En iyi vücut ürünleri
Vücut sabunu: Olay Moisturinse ve sabun.
Losyon: Curel vücut losyonu ve Sisley Hydra- Flash Intensive Body Formula.
Eksfoliant: Marc Jacobs Perfume Aqua Glow Body Polish ile yumuşacık ve güzel kokan bir cilt.

Düzenli cilt bakımı
Işıl ışıl bir cilt için: Her ay dermatolog eşliğinde salisilik asit ve sitrik asit peeling’i. Evde her hafta Kanebo Silk Peeling Powder.
Kuru ciltle savaşmak için: Neutrogena’nın C vitaminli Hydrating Facil Cloth maskesi veya Lancome Hydra-Intense maske.
Kırışıklıklarla savaşmak için: Botox, kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ek olarak, her 3-4 ayda bir kaşların arasına yapılacak Botox enjeksiyonları, yaşla beraber kaşların düşmesini önler. Dinamik kırışıklıklarınız varsa, azalmaları için yine Botox’a başvurabilirsiniz.

Cevap: Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

Cilt ürünleri kullanmadım.Çünkü gerek yok 35 yaşındayım ama on yaş genç gözüküyorumm.Hiç kimse benim 35 yaşında olduğuma inanmıyor:)

Cevap: Olduğunuzdan 10 yaş daha genç görünmenin püf noktaları

ben malesef cilt ürünleri kullanamıyorum cok hasas bır cıldım var bir ürünü 3-4 defa kullandıgım zaman yüzümde kırmızı benek benek seyler cıkıyor ondan ne kullancagımı bılmıyorum:( acaba biri bana yardımcı olabılırmı? cok sey denedım ama heppp aynııı:(

Geri