Ölen arkadaşımın ardından hissettiklerim paylaşımlarım

Cevap: arkadaşlarımın anısına

canım öncelikle başın sağolsun inan içim parcalandı okurken allah ailelerine sabır versin mekanları cennet olsun. acını anlaya biliyorum sende kendini fazla üzme taktir ilahi allahım sana uzun ve hayırlı yaşamlar nasip etsin öpüyorum seni

Basin sagolsun canim.

Gercekten okurken icim parcalandi ya..

cok aci heleki ikisinde yavrulari varmis..

Allahim ailesine ve sevenlerine sabir versin..

Ölüm cok aci ama hepimizintadacagi bir sey..

canlarımmm bırıcık arkadaşlarımm.benım bugun dogum gunum...çok acı ve çok buruk kutluyorum..sız yoksunuz yanımda..çok kotuyumm..ınankı yaşımdan hıç bışe anlamadımmm.sızlerı ıkınızıde çok sewıyorumm.allah mekanınızı cennet etsın..sızlerı çok özledımmmmm
www.yeniredsim.com_-_Gzya_Resimleri_-_Kalp_eklindeki_Gzyalar.jpg

hikaye10062.jpg

cry.jpg

www.yeniresim.com_-_Gz_Resimleri_-_Alayan_Gz.gif

canım arkadaşlarım yarın bayramm..bı bayramdaha ssensız ve sızsız geçıcekkk..çok acı werıcı.bıl bılsenız..ne kadar acı..allah öyle buyukku bunun acısını dayanmak gucunu werıyooo..sızlerı çok sewıyorumm canım arkadaşlarımm..allah mekanızı cennet eylesın..

Çok acı başın sağolsun ALLAH sabır vesin yakınlarına sözün bittiği yer ne diycemi bilemedim mekanı cennet olsun ALLAH taksiratını affetsin...

Canım meleğim ,Allah rahmet eylesin arkadaşlarına,geride kalanlara bol sabırlar versin yaradanım..Kendini toparla güzelim seninde bir çocuğun var,sevdiklerin ve sevenlerin var.Biliyorum çok acı yaşadıkların,ama geldikki bu dünyaya bir gün gideceğiz..Bizler de varız burda unutma..

Bir an önce toparlanman dileğiyle öpüyorum canım seni..

Geri