ölmüşüm ağlayanım yok

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
ölmüşüm ağlayanım yok
ölmüşüm ağlayanım yok ben ölmüşüm ağlayanım yok
arkadaşlar bana yardım edın bır sevgi yanında olmasa bıle devam edermı,ayrı şehırlerde olsak bıle....ondan ayrılmak istemiyorum ama yanımda olmadığı için çok kırgınım...bazen benı sevmıyor dıye düşünüyorum yoksa yanımda olur demı,ama orda çalışıyor zaman bulamıyor dıye kendıme tesellı verıyorum daha sonra....ayrılık kararı çok verdık ama bır turlu ayrılamadık....şimdi ben ne yapıyım onu beklıyımmı yoksa ayrılayımmı?Böyle bır sevgı çok zor,taşıyamıyorum artık...

Canim,eger gercekten seviyorsan,o da seni seviyorsa sorun yok,ayri yerlerde de olsaniz devam eder.Ama araya ozlem girer,yollar girer,ruhen olmasada bedenen ayrilik girer,bunlari da asinca bir sorun kalmaz.Dersen ki gozden uzak olan gonulden de uzak olur,o zaman senin kararin.Fakat tek sorun ayri sehirlerde olmanizsa bu cok buyutulecek bir sey degil.

gerçekten seviyorsanız birbirinizi ve arada güven varsa elbette devam eder.ama çok daha zor oluyo,çevremden biliyorum,uzak olunca özlem oluyo,özledikçe hırçınlaşıyo insan görüşemeyince malesef:S her tlf görüşmesinde tartışma oluyo:S sabırlı ol bekle bence,tabi bu arada onun sana karşı olan davranışları da önemli.sana güven veriyosa ne güzel:)
umarım kavuşursunuz tez zamanda hayırlısıyla...

güzelim eger seviyorsaniz birbirinizi bu hic birseye engel degildir siz iki ayri sehirlerdesiniz biz ise
esimle farkli ülkelerdeydik ve 4 yil sürdü aileler bile karsiydi ama ask herseyin üstesinden geliyor
tabiki gercekten seviyorsaniz. ama tabiki herseye ragmen hayirli ise olsun iyi düsün gönlüne birak kalbine ne diyorsa öyle yep öpüyorum canim bye bye

Geri