Ölüler güler oldu halime

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Ölüler güler oldu halime
sensizlik095id0ez2dc1akgx0.jpg

Gidisine bosuna agliyorum aslinda. Kim kaybetti ki bu hayatta. Gercekten ben miydim sevmeyi beceremeyen, mutluluga layik olamayan ve gözyasiyla gececek gecelere makhum olmasi gereken kisi ben miydim yani?

Beni hic sevmedigin gercegini söylerken hickirik seslerini ezip gecen dalgaci sesinle o an anladim: Ben seni , sen ise gercek sevgiyi kaybettin! Bizi ucurumun kenarina kadar getirip ve hic düsünmeden itmesini de basardin... Aslinda biz dememe bakma, yine de bu aski yasadin kabul ediyorum. Yoksa yok olan, ölüp ölüp dirilen ve ucurumdan itilen de sadece bendim!!!

Bu hayatta bazi insanlar var demistim sana, ne yasamayi bilirler ne de ölmeyi... Ölemiyorum ya, nefesim kesiliyor, aklimi kaybedecek gibi oluyorum ve bir an kendime geldigimde yüzümde tirnak izleri ve avucumda bir tutam sac buluyorum! Ölemiyorum ama zorluyorum , kaniyorum ve bu halden kurtulmak icin hic birsey yapmiyorum! Ölüler güler halime! Yasamayi, ölmeyi , sevmeyi , mutlulugu hic bir seyi beceremedim... O zaman ben neden yasiyorum ki?

Bogazima dügümleniyor bütün cümleler ne yaptin sen bana böle ya!!! Ne yaptin! Ne olur artik gelme rüyalarima!!! Ne olur gelme!!!

Bugün bayram degil mi? Bayramin mübarek olsun. Sen kutlamadin, kutlama da gerek kalmadi! ilk defa kutlamadin! 5 yil icinde bana verdigin ilklik buydu iste! Keske bugün kurban bayrami olsaydi cok daha anlamli olurdu bu yasattiklarin...

Yine de sevgiyle kal sen... Sevgi sana yakisirdi cünkü.. Sevilmek sana yakisir... Bana da sevmek...

EN KÖTÜ SESSiZLiK " SENSiZ OLAN" DERDiN BiR ZAMANLAR...

Cevap: Ölüler güler oldu halime

Bu hayatta bazi insanlar var demistim sana, ne yasamayi bilirler ne de ölmeyi... Ölemiyorum ya, nefesim kesiliyor, aklimi kaybedecek gibi oluyorum ve bir an kendime geldigimde yüzümde tirnak izleri ve avucumda bir tutam sac buluyorum! Ölemiyorum ama zorluyorum , kaniyorum ve bu halden kurtulmak icin hic birsey yapmiyorum! Ölüler güler halime! Yasamayi, ölmeyi , sevmeyi , mutlulugu hic bir seyi beceremedim... O zaman ben neden yasiyorum ki?

dönem dönem yaşadığım duygular hiçde yabancı gelmedi

Bu yazı çok güzel annem benim içim bi kötü oldu...Yorumun için teşekkürler

Güzel bir paylaşım olmuş benişimm
emeklerine yüreğine sağlık canım benimmm

Geri