ölüm korkusu yaşarmısınız.

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ölüm korkusu yaşarmısınız.
ölüm korkusu yaşarmısınınz arkadaşlar?
ben inanılmaz korkuyorum ya elbet ölcem ama çok korkuyorum...

sizler ne düşünüyorsunuz

Ce: ölüm korkusu yaşarmısınız.

ben ölümden korkuyorum en çokta yangında depremde ve kaza olursa ölmekten daha çok korkuyorum ama hepimiz tadacağız ölümü önemli olan günahsız gitmeyi nasip etsin herkese rabbim

İnsanoğlu hep bilinmeyenden korkarmış... En büyük bilinmeyen de ölümün kendisi.

Hayırlısı ve sıralısı olsun ölümün de, birşey söylemek zor.

Çok farklı bir kavram, ne söylesek havada kalıyor. Elbette korkuyu da getiriyor yanında, bilemeyince, nasıl olacağını düşünemedikçe, bir de bu dünyayı bırakıp gitmek olunca işin içinde...

İnsan ister istemez ürküyor, korkuyor...

Allah hakkımızda herşeyin, ölümün de hayırlısını versin.

bende bu korkuyu sıkça yaşıyorum bide bizim eve çok yakın mezarlık her geçince aklıma geliyor daha bir korkuyorum allah ölümünde hayırlısını versin.

ben hamileyken çok yaşamıştım bu korkuyu eşime vasiyetlerimi bile etmiştim ve aslında düşünüp ibadetlerimizi yerine getirmemiz lazım emeğine sağlık canım

ölümden korkmuyorum diyen zaten yalan söyler. ben kendim için hiç aklıma getirmiyorum ama annemi kaybetmekten çok korkuyorum rabbim benim ömrümü alıp onun ömrüne eklesin ve annecimi başımızdan eksik etmesin Allah'ın gücüne gitmesin ama onun acısını yaşamaktansa görememeyi tercih ederim yani ondan önce ölmeyi tercih ederim.

ayy bu konuyu niye açtınız ki bak yine korkum başladı canım annem seni çok ama çok seviyorum tek ve yek aşkım benim hayatımın kadını :D:D

Cevap: ölüm korkusu yaşarmısınız.

ben ölmekten korkmam ama tek korkum öbür dünyada nasıl hesap vercem korkusudur ve de ölürken bile hayırlı şekilde ölmek istiyoruum..

ölümdende korkarım sevdiklerimi kaybetmektende korkarım ve imansız gitmekten çok korkarım Rabbim son nefeste la ilahe demeyi şehadet getirmeyi nasip etsin

ölmekten bende korkuyorum hatta küçüklügümden beri hep yarın ölecegim gibi bir takıntı olusmustu bende bu sürekli devam etti etrafa vasiyetname dagıtıp dururdum:huhe: ama gecen süre içinde korkmamaya basladım cünkü bütün sevdiklerim orda maleseffffffff özelliklede canım annem inş bi gün orda kavusuruz o yüzden korkmuyorum

Geri