Ölüyorum,can kaybediyorum...

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Ölüyorum,can kaybediyorum...
Sen canımsın zulmetme kalbime.Gel bir görsen acırsın halime.Ah gözünden düşmüşüm ben niye..

Elimde resmin gözlerine bakıyorum.. Kömür karası benim olmayan gözlerine.. Seni nasıl kaybettim.Korkularım vardı ya işte artık onlarda haklı çıktım.Hiç yaşamayacağız dediğimiz duyguları yaşadık…Yüreğim nasıl acıyor bilme daha iyi.Sevdiğinden eser kalmıyor artık..Yüreğinden çıkardığın vakit ölümleri yaşamaya başladı can..Ne oldu bize böyle..Hani bensiz olmazdı..

Ellerini son kez tutamadım Can…Son bir buse veremedim..Seni yeni umutlara,güzel yarınlara gönderdim..Sen giderken gözlerimi sımsıkı kapadım görmemek için.Sol yanım acıdı.O acıyla öyle yumdum ki gözlerimi yüreğim kanadı..Ve nihayetinde gözbebeklerim....

Sensiz ne mi yapıyorum bugünlerde…Gündüzlerim artık olmuyor.Gülen gözlerim yok.O çok sevdiğin gamzelerime hüzün yapıştı.Geceler uğramıyor artık bana.Bazen de gece olup başımı yastığıma koyduğumdaysa ellerimin arasında başım hüngür hüngür ağlıyorum.Nerde akşam orda sabah.Biliyorum kızıyorsun da.Ne çok kızardın ağlamama.Ama artık olmuyor.Gözünden yaş akmasın dediğin eski Can’ın bırak ağlasın ne önemi var ki.Oysa biz hiç kıyamazdık bir zamanlar birbirimize…Ben hala o ürkekliği taşıyorum biliyor musun benliğimde..Her acı bana gelsin.Ben çekeyim.Sen mutlu ol…

Can olma yolundayken nasıl da kelime oyunları oynardık değil mi..O iki kelimeyi söyleyene dek kök söktürmüştük birbirimize.Sen benden inat ben senden inat..Ben sevdiğin olmayı çok isterken sana da hep akıl veriyordum..”Aman ha çok seviyorsan git söyle” Sonunda olmuştu da..Ne güzel günlerdi…

Hiç unutmuyorum bir gün.Odamın perdelerini senden izinsiz hiç açmamıştım.Sen kapalı dursun demiştin ben uyanana dek.Akşam olduğunda öğrenince içini bir hüzün kaplamıştı.Ama mutluluktan.İlkleri yaşadım seninle derdin.

Seni merak ettiğim geceyi hatırlıyor musun.Ölecektim nerde kaldın diye.Oysa telefonun bozulmuş bana da haber verememiştin..Merak ettim korktum dediğimde hayatımda beni hiç kimse merak etmemişti diye hüzünlenmiştin yine…Nasıl etmezdim Can’ımı…Sol yarımı paylaştığımı…

Şimdilerde ben hep öyleyim…Ama eskisi gibi bunlar seni mutlu kılmıyor.Kim bilir belki de unuttun.Ki gidişin bundandı…Sensizliğin acısını silemiyorum.Bedenim adeta ceset taşıyor.

Gamzelerim göz yaşlarıma yataklık yapıyor.Hani diyorum mümkün mü giderken onları da götürsen benden.Söküp alsan yerinden..Ben dayanamam sevdiğin bir şeyin bende kalmasına…Hadi yüreğimi bıraktın bari onu götür be giderken...Ya da dur dur ellerimi de götür giderken..Onlarda üşür sen yokken. İnan yer tutmaz.

Bak kahretsin yine beceremedim.Boncuk boncuk yaşlar birikti gözümde.Kahrolası şarkı da ne güzel çalıyor derinden…

Ne oldu can..Ne oldu onca yaşananlar…Şimdi nerdesin kimlerlesin..Hani senin cananın bendim…Gözünden düşmüşüm ben niye!

Ölüyorum,can kaybediyorum…Bir görsen inan oturur ağlarsın halime..Hep sustum acımı duyma diye.Bazen güçsüzleşip yanında ağladım kızdın. Dayanamıyorum yapma dedin.Olmadı işte olmadı çok sevdim…Melek yürekli miymişim ne! Yok yok çok gülüyorum artık bu söze melek değilim baksana halime! Melekler hiç ağlar mı....

Offf CAN bakma bana..Git ve mutlu ol…
Ya da dur GİTME! ! !

ÖLÜM DEĞMESİN GAMZELERİME…ELLERİNİN YERİNE

alinti

Geri