Omega 3 hangisini almalıyım

N

Nermin921

Forum Okuru
Omega 3 hangisini almalıyım
Omega 3 hangisini almalıyım kullanmalıyım hangisi daha iyi omega 3 kullanıcı yorumları

Merhaba

Hamilelik döneminde doktor tavsiyesi ile omega 3 kullanıyorum sanırım doğumdan sonra da kullanmaya devam edeceğim ve bebeğime de bir süre sonra omega 3 vereceğim. Ama benim bir sorunum var piyasada o kaa çok omega 3 var ki ve hepsinin fiyatları da çok farklı hangisi almalıyım çok pahalı olanlar da var ucuz olanlar da var hangisini kullanmalıyım hangisi daha güvenilir ve sağlıklı yardımcı olur musunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Nesrin

Çok doğru ve yerinde bir soru sormuşsun piyasa da o kadar çok omega 3 var ki ve fiyatları çok farklı neredeyse ucuz olanının iki katı fiyatına omega 3 markaları var ucuz olanlar nedn ucuz ve pahalı olanlar neden pahalı çok yerinde bir soru. Omega 3 temel hücre yapımı için olmazsa olmaz bir gıda bunu bizler normalde deniz ürünleri ve balıktan almamız gerekirken yeterince balık ve deniz ürünleri tüketmediğimiz için dışarıdan ek gıda takviyesi almaya mecbur kalıyoruz. Omega 3 tabletlerinde önemli olan EPA ve DHA miktarlarının çokluğu ve azlığı bunlar ne kadar çok olursa tablette o kadar iyi minimum 250-300 mg EPA, 100-150 mg DHA içeren tabletleri kullanmaya özen göster. Fiyatlarına gelince bu maddelerin çok olduğu deniz ürünlerinden yapıldığı için fiyatı da yüksek oluyor. Bu maddeleri en çok denizde yaşayan kril adında bir canlıda bunu da yabancı firmalar temin ediyor ve üretiyor bizim yerli omega 3 üreticilerinden Ersağ'ın da bunu ithal ederek ürettiğini biliyorum Ersağ'ın omega 3 tabletlerini kullanmanı öneririm

Omega 3 ile detaylı bilgilere aşağıdaki dizinde bulabilirsin

Geri