Onaylı ssk hizmet dökümü nereden alınır ?

Onaylı ssk hizmet dökümü nereden alınır ?
Onaylı olarak SSK VE SGK HİZMET dökümünü nasıl ve nereden alabilirim ? Nasıl temin edebilirim ?

Sitlere sitemiz üzerdindentc ile şifresiz ssk dökümüsorgulama konusunu daha önceden açmıştık. Bu sorgulamaları yapan kişiler peki nasıl olur da onaylı yada sistem üzerinden pdf olarak dökümü bilgisayarına indirebilir yada yazıcıdan çıktı alabilir ? Bugün bu konu üzerinde durarak, bunu nasıl yapacağınız hususunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

ONAYLI SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALMA
Kardeş sitelerimizden birisi olan www.tcilesorgulama.com adresinde bu hususu sitlere daha önceden anlatmıştık. Şimdi normal olarak sisteme giriş yaparak bilgilerinizi yazın ve sorgula deyin aşağıdaki linkten

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA >>>>TIKLAYINIZ

Sisteme girdikten ve sorgula dedikten sonra aşağıdaki gibi bir görsel daha doğrusu bir bölümle karşılaşacaksınız değerli tcnosorgulama.com kullanıcıları bu resimde dikkat edeceğiniz bir bölüm var çıktıyı bilgisayarınıza indirmek için.Yukarıdaki resimde görünen TCİLESORGULAMA.COM yazısının sağında kırmızı beyat bir buton bulunmakta dileyen kişiler bu butona tıklayarak dökümü pfd olarak bilgisayarlarına kayıt edebilir yada yazıcılarından çıktı alabilirler. Bu işlemleri aynı zamanda EDEVLET sitesi üzerinden de yapabiliyorsunuz.

BURADAKİ SİTEDE bu işlemler tam olarak anlatılmıştır. Buradada barkodlu belge oluştur yada yazdır butonları ile işlem yapabilirsiniz. Ayrıntılar için siteye bakabilirsiniz. Sorun yaşayanlar konudan bize ulaşabilir yardım isteyebilirler.
Kaynak.
 
Üst