1. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba Forum Okuru

oncomed gebelik testi kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hamilemiyim acaba tarafından paylaşıldı.

selam adetimin üzerinden üç gün geçti oncomed diye bir gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı acaba bu test kesin sonuç veriyormu aranızda benim gibi oncomed test alıp kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdi hamilemiyim ben?

2. nurlll

nurlll Forum Okuru

Evet ,ben de adetimin üzerinden 10 gün geçti ve test yaptım negatif. Gerçi ben su an gebelik istemiyorum zaten ilişkiden sonra ertesi günü hapı kullandım. Ama adet gecikmesinden bir hafta sonra kesin sonucu hatta on gün sonra kesin sonucu verir

3. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba evet hamişsin bende oncomed kullanıyorum hep doğru sonuç veriyo ki zaten pozitif çıkdığında kesin sonuç demektir hayırlı olsun şimdiden :p

4. canya

canya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu teste gore hamilemiyim

Ekli Dosyalar:

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    İkinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir. Tabi test bozuk değilse. Emin olmak için HCG testi yapın.

6. Tatlikiz123

Tatlikiz123 Forum Okuru

Bende onu kullandim pozitif kan verdim yarin sonuc alcam .dogrudur insallh .sende hamissindir bende :)

7. esenn zkye

esenn zkye Forum Okuru

beyza hanım ben yumurta çatlatıcı iğne yaptırdım 3 gün oldu adetime daha 8 gün var test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamilemiyim sizce

8. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.285
    Ödül Puanları:
    113
    Kullanılan bazı ilaçlar test sonucunu etkileyebilir. Özellikle hormon bazlı olanlar.(yumurta çatlatıcı iğne gibi) Şu anki test sonucunuz ilaç kaynaklı pozitif çıkmış . Size önerilen tarihte test yapın.(Mensinizde en az 3 günlük gecikme olması test yapılması için uygundur.)

oncomed gebelik testi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde gebelik testi

evde gebelik testi

transfer sonrası idrar testi transferden sonra idrar testi hamilelik için kullanılan hayvan transferden sonra 9gün 10gün Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi yaşayan pekçok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de özel bir yöntemdir. Özeldir çünkü testi uygulayan kadından başka kimse...
  2. Karbonatla Gebelik Testi

Karbonatla Gebelik Testi

karbonatla hamilelik testi karbonatla gebelik testi karbonat karbonat nasıl yapılır gebelik nasıl yapılır Karbonatla yapılan gebelik testi... İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif... Köpürürse pozitifmiş.... Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey... Yada uygulayan varmı??*..
  3. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  4. fortel gebelik testi kullananlar

fortel gebelik testi kullananlar

selam melekler aranızda fortel gebelik testi kullanan oldumu nasıl memnun kaldınızmı nereden alabilirim kesin sonuç veriyormu bide fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum
  5. hassas gebelik testi

hassas gebelik testi

selam günüm geçti evde test yaptım çıkmadı bir arkadaşım bana hassas gebelik testinden bahsetti aranızda bu testi yaptıran varmı kesin sonuç veriyormu acaba

Sayfayı Paylaş