Etiketler:
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin..

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum
    :Laie_23::beşiktaş:Önceleri sevmek nedir bilme

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sevgini güzel haykırmışsın ama neden siteden çıkıyorsun vede neden sadece elmalı kurabiyeye elveda diyorsun biz de önemli değilmiyiz .bak sen istedin oku diye bende okuyup yorumumu yaptım .bence siteden çıkma derim ama sonuçta senn bileceğin iş. :S

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    duygularını güzel ifade etmişsin.Yüreğine sağlık canım

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah bir ömür boyu mutlu etsin...

insallah bu dünyadada ahirettede birlikte olursunuz...

5. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşk edeerim arkadaşlar sadece elmalıya deyilki vedam hepinize hepinizi çok sevdim sizede bölyle sevgiler naip etsin yaradan hoşçakalın....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Eylül 2009
öncül seni seviyorum bitanem...herşeyimsin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni seviyorum avatarları

Seni seviyorum avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM.

Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben seni seviyorum

Ben seni seviyorum

Bittigini sandıgın yerde baslamak mı ask dedigin? Silinmis günlüklerini okumak icin cırpınması mı; yoksa hepsi bahanesi mi sevmeyi kendine ask bilen yüregin? Ben, seni seviyorum, evet! Gozlerinden suzulen yagmurları seviyorum. İcime dusen cıglıklarını… Ben, nicedir unuttugum arzuları caglayan sesini seviyorum, kesik kesik nefesini... Sıradan alelade olsa bile bana özel gülüslerini, göz...
  4. Seni Seviyorum aşkım benim bitanem

Seni Seviyorum aşkım benim bitanem

seni seviyorum resimleri seni seviyorum senı sevıyorum sevıyorum senı Seni Seviyorum Bundan başka güzel bir cümle varmı ? Seni SEVİYORUM Seni Seviyorum ....
  5. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş