onu hala seviyorum

Canım benim bir müşterim vardı arada bana derdini anlatırdı aynen sen gibi sevdiği insanı yıllardır unutmak için uğraşıyordu ...şimdi neyaptı bilmiyorum çoktandır onu göremiyorum onun yüzünden nişan bile atmıştı.Allah yardımcın olsun bitanem ama unutmaki seni daha çok ve senin daha çok seveceğin biri mutlaka çıkacaktır karşına kendini şartlandırma ona karşı.belkide evlenseniz mutlu olamıycaktın. Allah herşeyin hayırlısını versin:kiamam:

ne denilebilirki böylre bir durumda ancak seni bunu yaşayan anlar ama ben sana aşkı yaşamış birisi olarak yazabilirim cnm sen şimdi birlilkte olduğun insana bir şans ver onu sewmeye anlamaya çalış sevemessen yol yakınken bırak ve aşkı ara bulursun emin ol onu unutmak için sewmediğin biriyle beraber olma daha kötü olursun unuttuğunu sanarsın aldanırsın kendini ölç tart ve kararını ver onu seviyosan şimdiki aşkını yani seviyorsan devam et unutursun eskiyi fakat sevmiyorsan bırak aşkı ara aşık olunca unutacaksın :D:D:D :D:D

sevgili melekler yazdıklarınız bana ilaç gibi geliyor.İnanın çok mutlu oluyorum yazdıklarınızı okudukça yarama çağre bulmaya sözlerinizle teselli olmaya yön vermeye çalışıyorsunuz ne kadar teşekkür etsem azdır.Derdimi açtım görmezden gelmediniz...
insan hayatta 1 kez aşık olurmuş benimki de öyle bidaha severim ama aşık olamam sanırım belki o beni üzdü gözyaşı döktürdü ama siz hiç sizi üzdüğü halde biri aklınıza gelince gözleiniz parladımı tüm kötülüklerini bi anda unuttunuzmu....beni 2 kez terk etti 2 büyük acı yaşattı ama kalbim ona kızamıyor onun mutsuz olduğunu hissetmek bile içimi acıtıyor.rüyalarımda onunla yaşıyorum sevgim neredeyse acılarla büyüdü.bu biçoğunuza garip gelebilir ama bu böyle...o hiç olmayacak bidaha hayatiımda belki bambaşka biri ile yuva kuracağım belki de çok mutlu belkide çok mutsuz olcağım ama kalbim hiç unutamacak onu bir yuva deyince aklıma hep o gelcek....ben ondan vazgeçtim ama BU DELİ YÜREĞİM HİÇ VAZGEÇEMEYECEK:(((((((

haklısın canım :D aşk ı bulamassın birdaha :Dama seversin :D rabbim sana söyleyemediklerini söyletecek birini çıkartsın :D

üzülme

canım durumun zor ama umutsuz deil.bnmde basıma geldı aynısı cok acı cektım 3yılda atlattım.şimdi kendimi çok hafiflemiş hissediyorum.ona ait ne varsa at çıkar hayatından arkadaşlarınla vakit geçir.kaliteli arkadaşlıklar kur.yeni insanlar tanımak iyi gelir.tabi dikkatli ol kimsenin seni üzmesine izin verme.kendinle ilgili gelecek planları yap.hayattan aslında ne iştiyosun kim olmak ne olmak istiyosun bunlara yoğunlaş.o adamada degmez.zamanla sevgın azalıcaktır üzülme.unutursun.onun birdaha hayatına girmesine izin verme sakın duygularına hakim ol seni yine üzmesine izin verme arkadasım bol şans...

Sni anlamak zor ama bende böle bi durumu yasadım. Onu dusunmemeye calıs. Aklından cıkar hayata devam et bska insanlarla cık. ondan nfret etmeye calıss. Emin ol snra unutcaksn.. Bsver hayatmm emin ol sna degr verck insanlar vardır... Eger bi daha aynı skilde bisey olrsa sakın evet deme... Onun sna yptklarını dusun..... Ondan nfret edrsn... ;)

bende seviyorum

çok zor gerçekten hemen hemen aynısını bende yaşadım unutulmuyor gerçekten terkeden bendim ama aldatılanda bendim benim durumum daha vahim unutamıyor uyuyamıyorum hatta heryerde onu görüyorum yaşadıklrımız yaptıklları yaptıklarımmmmm çooook zorrrrrr allah yardımcımız olsun :(

Geri