1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Oranı Yönetmelik nedir?

  Konu, 'Para & Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  yönetmelik nedir Oranı yönetmelik hangi hükümet veya hükümet temsilcileri fiyatları tüketicilere ücret düzenleyen bir hükümet faaliyetidir. Bu uygulama aşırı veya mantıksız fiyatla tüketiciye korumak için, bu temel oranları düşük maliyetle onları düşük gelirli insanlar için erişilebilir hale getirmek sabit emin olmak için, tasarlanmıştır ve hile önlemek veya fiyat hizmet için ücretler şirketleri arasında sabitleme. Oranı düzenleme yerel, eyalet veya federal ajanslar tarafından, çeşitli yollarla da başarılı olabilir.
  < Konu Resmi..>

  oran düzenlemeye tabi dahil olabilir endüstrileri bazı örnekler: sigorta, elektrik araçları, ve kablo şirketleri. Bu endüstrilerin yılında oranları program olup olmadığını oranları adil, ya da eğer oranları standartlar hükümet tarafından belirlenen karşılamak belirleyebilirsiniz hükümet temsilcileri tarafından gözden tabidir. oran düzenleme standartları ihlal Şirketler para cezası olabilir.

  taban fiyat oluşturulması yanı sıra, kuru yönetmelik Hizmetlerinin Düzenlenmesi içerir. Örneğin, kablo sanayi oranı yönetmelikle, hükümet faiz oranı ücret uygulanır insanların en az iki yerel kablo istasyonları erişimi olması gerekir, belirleyebilir ve böylece kablo abonelerine acil bilgi ve yerel olayların kapsama erişimi olan önemli hakkında bilmek olabilir. Aynı şekilde, düzenleyiciler ne tüketici sigortası için asgari oran ödeme için "temel kapsama alanı" olarak nitelendirilmesi gereken belirleyebilir, böylece temel sigorta satın kişi kapsamının bir güvence düzeyine sahiptir.

  Bu uygulama, rekabeti veya vazgeçirmek için ne kadar verdikleri hizmetler için şarj edebilirsiniz şirketler söylemek gerekiyordu değildir. oran yönetmelik çerçevesinde, orada esneklik şirketlerin hizmetleri de, nasıl hizmet, sıralı olmalı ve kaç müşterilerine verdikleri hizmetler için ücret olmalıdır sunmak istiyoruz çeşit konuda kararlar almak için imkan tanıyan muhteşem bir anlaşma. Oranı düzenleme de hizmet daha üst düzeyde düzenlemeye tabi değildir demektir temel hizmet, ve tüketiciler üzerinde odaklanma eğilimi kendi bulunmaktadır.


  bir tüketici bu oran düzenlemeye tabi bir endüstri ile bir etkileşim hükümet standartlarını ihlal olabilir hissederse, o şirket ve istek soruşturma bildirebilirsiniz. resmi ve uygun hükümet konağı bir tavsiye yardım sağlayabilir olarak millete ulus; yerel seçilmiş resmi temas bu değişir yapmak için süreç genellikle en iyi şekilde başlamak için vardır. İnsanlar öğrenebilirsiniz kim kendi yerel seçilmiş yetkililer sık sık tam listesi veya Belediye veya benzeri bir devlet kurumu arayarak sahip telefon defteri, kontrol ederek vardır. :kaynak:bilgi.didikle.com


   
  Son düzenleme: 9 Mart 2011
Oranı Yönetmelik nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bilgisayarınız kapanınca neler oluyor orada?

  bilgisayarınız kapanınca neler oluyor orada?

  bilgisayarınızı kapatınca neler oluyor merak edıyormusunuz seyredin :scared:http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/see.swf :becky:
 2. Yönetmelikler,

  Yönetmelikler,

  Başbakanlık, bakanlıklar ve kamu tüzel kişilerinin kendi görev alanlarını ilgilendiren kanunların ve tüzüklerin uygulanmasını sağlamak üzere ve bunlara aykırı olmamak şartıyla çıkardıkları yazılı hukuk kurallarıdır. İdare hukuku alanında sayısız yönetmelik vardır. Çünkü, yönetmelik çıkarmaya bütün kamu tüzel kişileri yetkilidir. Dolayısıyla her kamu tüzel kişisi birçok yönetmelik çıkarmış...
 3. insan vücudundaki kan oranı nedir

  insan vücudundaki kan oranı nedir

  insan vücudundaki kan oranı nedir biliyor musunuz şayet biliyorsanız cevabını yazın kızlar.
 4. mayıs 2012 enflasyon oranı nedir

  mayıs 2012 enflasyon oranı nedir

  mayıs 2012 enflasyon oranı nedir, bilgi verbilir misiniz ? yine mi yüksek yoksa:S
 5. apartman yönetmeliğinde bulunan kurallar nelerdir

  apartman yönetmeliğinde bulunan kurallar nelerdir

  Selamlar herkese. Ben bir apartmanda otururken uyulması gereken kurallar ve apartman yönetmeliği hakkında bilgiler almak istiyorum..

Sayfayı Paylaş