Organik şampuanmı kullanıyorsunuz yoksa normal saç şampuanımı ?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Organik şampuanmı kullanıyorsunuz yoksa normal saç şampuanımı ?
Şampuan ve saç kremi, dünya genelinde en çok kullanılan saç kozmetik ürünleridir.Şampuan ve saç kremi endüstrisi başından beri spekülasyon ve tartışmalarla dolu olsa da, sizin için doğru cevapları bulmak her zamankinden daha da zor olabilir.Şampuan ve saç kremi etrafında dolaşan aynı sorular hep aynıdır: şampuan kansere neden olur mu?, Şampuan saç dökülmesine neden olur mu? Çoğu zaman, bunun cevabı içeriğe dikkat etmektir. Çoğu şampuan ve krem, bizi uyaran bir takım kimyasal bileşenler içerir ve bu kimyasal bileşenlerden çoğu zararlıdır. Şampuan alırken içeriğini okuyun ve içinde Sodyum lauril sülfat parapen gibi maddeler varsa almayın. Parabenler, vücudun hormonlarına müdahale ettiği bilinen bir grup kimyasal maddedir. Bazı malzemelerin kullanılmasını önlemenin yanı sıra organik seçenekleri araştırmak da iyi bir fikirdir. Organik saç ürünleri, geleneksel şampuanlardaki tüm zararlı kimyasalları ihtiva etmez. İçeriğinde doğal maddeler bulunur. Organik şampuan kullanmayı deneyin ve sonucu görün. Organik şampuanlar saç sağlığını koruduğu gibi saç dökülmelerine iyi gelmektedir. Ben organik saç şampuanların dan otacı markasını tercih ediyorum. Peki sizin tercihiniz nedir ? Hangi organik şampuanları kullanıyorsunuz ?

Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan kullanıyorum. Ve ayrıca keratin içeren saç bakım kremini kullanıyorum. Bu şampuan ve kremle saçlarım daha çabuk uzamaya başladı.Yıllar önce otacı kullanmıştım ama saçlarımı çok sertleştirdi . Şu an kullandığım şampuanım dan hayli memnunum kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim.

Organik bebek nevresimleri ile en özel bebek odası dekorasyonları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Organik besinlerle ilgili bilinmesi gerekenler Organik besinlerle ilgili bilinmesi gerekenler
Organik gıda çok popüler hale geldi. Ancak, organik gıda etiketleri, avantajları ve talepleri içeren labirentte gezinmek kafa karıştırıcı olabilir. Organik gıda zihinsel ve fiziksel sağlığınız için gerçekten daha iyi mi? GDO lar ve böcek...
Tüm Sağlık Konuları 4
Örgüden yapılmış oyuncak bebek elbiseleri Örgüden yapılmış oyuncak bebek elbiseleri
Örgü modelleri arasın da yer alan örgüden oyuncak modelleri çocukların büyük ilgisini çekiyor. Özellikle kız çocuklarının oyuncakları...
Örgü, Dikiş & Nakış 2
Saçlarım için organik boya arıyorum tints of nature kullanan var mı Saçlarım için organik boya arıyorum tints of nature kullanan var mı
Saçlarımı bu yıl çikolata ve kahve tonlarında birşey yapmak istiyorum. Marketlerde boy boy bir ton organik olduğunu yazdıkları boyalar satıyorlar bir tanesine kafam takıldı baya güzel açıklamaları var satışçı da bilgi verdi ama saç bu dimi ...
Bilmedikleriniz 0
Organik oyuncak amigurumi örgü örnekleri Organik oyuncak amigurumi örgü örnekleri
amigurumi tavşan, amigurumi bebek modelleri, amigurumi örgü oyuncak örnekleri Çocuklar için son zamanlar da amigurumi örgü oyuncaklar oldukça...
Örgü, Dikiş & Nakış 2
Organik bebek nevresimleri ile en özel bebek odası dekorasyonları Organik bebek nevresimleri ile en özel bebek odası dekorasyonları
2017 sezonu doğum yapacak lan anne adayları. Bebeğinizi mutlu edecek şık bir oda dekore etmek istiyorsanız yeni sezon organik bebek nevresim takımı modelleri koleksiyonlarını görmeden karar vermeyin. Ev tekstili alırken sizi mutlu...
Tatlı Evim 0