1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

*örgü atkı koleksiyonu*

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

atkı koleksiyonu örgü atki örgü atkı orgu atki [​IMG]

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
*örgü atkı koleksiyonu* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç örgülü atkı

saç örgülü atkı

saç örgülü atkı saç örgülü atkı modelleri örgüsü modeli örgüsü modelleri yapılışı
  2. Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü tutukunları sizler için hoş modeller buldum,isteyene kazak isteyene şapka;ister kendinize ister sevdiklerinize nasıl arzu ederseniz gülegüle örün giyinin:)
  3. Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Bayanlar için çok şirin ve bir o kadar kullanışlı atkısıyla birlikte bere takımını ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulamak isteyen tüm hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. ATKI : İki ayrı parça olarak 23 çer ilmek başlanacak. İlmekler 1 düz 1 ters dizilip her düzde değişen ( 2 sırada bir ) pirinç örgü olarak 24 cm örülüp her 2 parçada da ara...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Kız Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizi kış ayların da sıcacık tutacak atkı bere takımları farklı renk ve modeller ile bebeğinizi soğuk havalar da bir kalkan gibi korurken oldukça şirin modeller ile kıyafetlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak da yer alıyor. Sizler için bu yazım da minik prensesler için tığ işi örgü atkı bere takımları ile ilgili görselleri paylaşıyorum. Renkleri,...
  5. Erkek Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Erkek Bebekler İçin Örgü Atkı Bere Takımları

Bebekleri kış ayların da gribal enfeksiyonlara karşı mutlaka koruma altına almamız gerekiyor. Bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekler soğuk havalar da bir de salgının olması nedeni ile çok sık soğuk alarak hasta olurlar. Özellikle boğaz, kulak ve boyun çevresini mutlaka sıcak tutmak gerekiyor. Bunun için dışarı çıkarken bebekleri mutlaka atkı bere takımları ile sıkıca sarmalı ve onu sıcak...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş