1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Örgü Bebek Modelleri Kıyafetleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

örgü bebek kıyafetleri bebek kıyafetleri örgü modelleri Örgü bebek modelleri, örgü bebek yelekleri, örgü bebek elbisesi, örgü bebek elbiseleri, örgü bebek kıyafetleri
    Küçücük minnacık yeni hayata gözünü açmış 3- ay 1 yaş arasındaki bebişlerimiz için birbirinden harika örgü bebek kıyafetleri getirdik :)

Sizinde bildiğiniz sevdiğiniz modeller var ise bizlerle paylaşabilir. Yapılışını biliyorsanız anlatabilirsiniz.

ÖRGÜ BEBEK KIYAFETLERİ

Örgü Bebek Modelleri Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

etol modelleri abiye şal modelleri etol şal modeli ve Bu etolu düğünlerde ve davetlerde serin yaz akşamlarında kullanmak üzere ördüm.Beyaz olmasının sebebi ise gelinliğin üzeri için düşündüğümden oldu.Siyahını ise en kısa zamanda öreceğim... Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz...Bu 130 ilmek 38 beden...
  2. Örgü denizci kıyafeti modeli

Örgü denizci kıyafeti modeli

denizci kıyafetleri denizci kıyafeti bebek kıyafetleri örgü takımı er Yakışıklı denizci bahriyeler için çok şirin örgü denizci takımı modelini ve şemalı açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum Mavi 2 x 100 gr Beyaz 1 x 100 gr - 2 sırada bir değişecek, Bravo, Bebe 100 Bravo, Bebe 100 Örgü Pirinç 1/1 Lastik 1/1 Şiş 3 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm İlave malzeme 10 adet düğme, 1 m beyaz kurdele...
  3. Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

bebek örgü tulum modelleri örgü tulum yapılışı bebek modelleri ve yapılışları ve yapılışları Minik bebekler için oldukça kullanışlı ve şirin çizgili örgü tulum modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA ve ÖN: 3 no.lu şişler ve mavi ile 80 ilmek atalım, bacak için 8 sıra 1/1 lastik, 1 sıra ters örgü çalışalım. Çizgili düz örgüye geçelim ve bacak verevi için...
  4. Örgüden oyuncak modelleri

Örgüden oyuncak modelleri

Sevgili hanımlar çocuklarınız için güvenle oynayabilecekleri sağlıklı oyuncaklar yapmak istermisiniz?Bildiğiniz gibi günümüzde oyuncak konusunda çeşitlilik çok lakin her bir oyuncak kullanılan malzemelerden ötürü kansorojen madde taşıyor.Organik oyuncak almaya kalksanız oda bir dünya para.Bir maliyet gerektirmeyen tamamen üretimi size ait çok güzel örgüden oyuncaklar yapabilirsiniz.Lazım olan...

Sayfayı Paylaş