Örgü bebek pantolon ölçüleri model paylaşabilir misiniz?

G

gülcihannnn

Forum Okuru
Örgü bebek pantolon ölçüleri model paylaşabilir misiniz?

Örgü bebek pantolon ölçüleri melek kadınlar kulubü örgü bebek pantolon modelleri forum'da.​

2 ay sonra torunum dünyaya gelecek ona bazı örgülere başladım bir de pantolon yapmak istiyorum. Örgü bebek pantolon ölçüleri nedir ölçü varsa atabilir misiniz. İlk torunum olacak heyecanlanıyorum valla babaanne anneanne olanlar anlar beni. Hatta torunuma sağlıklı örgü oyuncaklar da yapmak istiyorum. Ne o öyle plastik şeylerle oynayacağı yere çıngırak bile yaparım ona ben.

Merhabalar
Ne heyecanlısınızdır şimdi siz. Ne güzel babaanne anneanne olmak. Allah herkese nasip etsin. Örgü bebek pantolon ölçülerine gelince yenidoğan ölçüleri bellidir zaten ama ben sizin için ölçüleri veren bir örgü pantolon modeli paylaşayım dilerseniz.

Şişle yaptığınızda galiba daha yumuşak oluyor bebek örgüleri ben de hiç şişle örgü öremem ama daha yumuşak olduğu da doğru. Dilerseniz aşağıdan örgü bebek pantolon ölçülerini görebilirsiniz. Siz de hangi yaş ya da ay için istiyorsanız ona göre ölçü alabilirsiniz.

images (2).jpeg

images (3).jpeg

Örgü bebek pantolon modelleri için dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyerek modeller görebilirsiniz. "Bebekler için çok şirin örgü pantolon modelleri"

Geri