Örgü büstiyer modelleri ve yapılışı olan model istiyorum

N

Nilgulgirgin

Forum Okuru
Örgü büstiyer modelleri ve yapılışı olan model istiyorum

Örgü büstiyer modelleri yapılışı melek kadınlar kulübü örgü büstiyer modelleri anlatımlı forum'da.​

Yaz icin örgü büstiyer örmeye karar verdim? Sizce zor mu tığ işi biliyorum sis ile öremem. Tığ işi örgü büstiyer modelleri yapılışı ile ilgili yardımcı olabilir misiniz? Örgü büstiyer böyle değişik hoş modeller paylaşırsanız sevinirim. Örgü büstiyer modellerinden kolay bir modelin de yapılışı olursa çok iyi olur.

images (22).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Eğer eliniz yatkınsa örgü örmek çok güzel bir terapi. Şu sosyal medyalar çıktı çıkalı ne kadar da çok çeşit varmış dedik kendimize. Sadece örgü alanında değil aslında her alanda internetin iyi tarafı çok. Örgüler de netten arattiginiz zaman bile binlerce model çıkabiliyor. Yetmiyor dünyaya açılıyoruz dünyadan paylaşılan modellere de ulaşabiliyoruz. Örgü büstiyer modelleri yapılışı konusunda aşağıdan birkaç model ve yapılışına ait video paylaşmak istiyorum.

images (23).jpeg

images (24).jpeg

images (25).jpeg

images (26).jpeg

Özellikle şu altına püsküller konulan modellere bayıldım hem göbeği kapatıyor hem de şık bir görünüm katmış. İlk model de harika. Altlarına kadar uzatarak daha sık hale getirebilirsiniz. Örgü şal modelleri arayanlara da aşağıdaki linkten "motifli örgü şal modellerine bakmaya kiyamayacaksiniz" inceleyebilirsiniz.

Vay beee şimdi siz bu soruyu sorup, güzel modelleme yapınca, yazı ne kadar fazla özlediğimi hatırladım. Hatta denizin o iyot kokan tuzlu suyunu mis gibi sıcağı ve esintiyi özledim beeeee :D:D

Geri