Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model
Örgü Ev Botları- Dışarısı kadar ev ortamında da kendine özen gösteren vardır elbet dimi meleklerim. Hem özen göstermek hem rahatlık ve konfor adınadır bunlar. Gerek evde gerek misafirliğe gittiğiniz evlerde yanınızda götüreceğiniz örgü ev botlarına herkes hayran kalacak. Artık patikle out olmasa da ev botlarını görünce siz de hemen kendinize bir tane örmek isteyeceksiniz. Ev botu her yaşa her zevke uygun örneklerde yazımızın içeriğinde bulabileceksiniz. Patik gibi kısa da değil üstelik uzunca öreceğiniz ev botları ile kışı daha sıcacık geçireceksiniz. İlk modelimizle örnekleri tanıtmaya başlayalım dilerseniz. Bu modellerin tek farkı da dışarıda giyilememesi. Hepsi de birbirinden güzeller. Örgü örmek gibi maharetiniz varsa bence şimdiden yapın boş durmayın hanımlar. Görselleri inceleyerek örneklerini çıkarabilirsiniz.


yandan dugmeli orguden ev botu.jpg


Bu üzüm salkımı modeli çok şık ve modern görünüyor. Ev botunuzu süslemek için şık bir motif. Derya baykalda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. Hatta evet evet üzüm salkımı modelini boyunlukta kullanmışlardı. Dilerseniz derya baykal örgü boyunluk modellerini ve yine yazımızın içeriğinden üzüm salkımlı boyunluk modelini de beraberinde görebilirsiniz.

salkim modelli orguden ev botu.jpgel orgusu kirmizi ev botu.jpg
el orgusunden kislik ev botu.jpg


Özellikle gençler örgü botlarında süsleme isteyebilirler. Onlar için bu püsküllü modeller çok ideal. Ya da bu yukarıdaki üzüm salkımlı model çok uygun. Yine ponponlar düğmelerle ev botunuza renk katabilirsiniz. Kışın benim gibi ayaklarınızı ısıtamıyorsanız siz de çözümü artık yüzde yüz el örgüsü ev botlarında bulabilirsiniz. Haydi hanımlar bu yazı boşa geçirmeyin. Kışa şimdiden birikim yapmanın zamanı.

puskullu el orgusu ev botu.jpg


Dilerseniz tığ işinden de yapabilirsiniz ev botunuzu. Hatta buradaki modelde tabanına tabanlık da konulduğunu görebiliyorum. Hem görüntüsü bot hem kullanımı ile de tam bir bot haline gelmiş.

ponponlu tig isinden ev botu.jpg
 
Üst