Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri Bakmadan Geçmeyin Üzülürsünüz

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri Bakmadan Geçmeyin Üzülürsünüz
Örgü Fırfırlı Bebek Yelek Modelleri- Bebek örgüleri denince bende akan sular durur. Her türlüsünü çok beğenir her gördüğüm örgü modelini ayrıntılı olarak incelerim. Siz de benim gibiyseniz bu konu tam size göre. Bazı dokunuşlar var ki bebek örgülerine çok yakışıyor. Özellikle kız bebeklere özel kullanılan motif ve dokunuşlar çok fazla. Fırfırlar gibi.. Fırfırlı elbiseler fırfırlı yelekler şapkalar yapacağınız bebek örgülerine fırfır eklediğinizde tamamen havasını değiştirdiğini göreceksiniz. Ben şimdi sizlere fırfırlı örgü bebek yelek modellerini sunmak istiyorum ama ilerleyen zamanlarda fırfırlı örgülere ait modelleri ayrıca paylaşmak isterim. Bunun yanında dediğim gibi siz fırfırları bebek eteklerinde de kullanarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Modelleri birazdan sizlerle paylaşacağım göreceksiniz ki kız bebekleri daha şirin hale getirecek bu yelek modelleri. İşte onlardan bir tanesi. Bu model ebruli ipten örülmüş kol kenarlarından uzanan ve eteklerde yer alan fırfırlar çok hoş bir görünüm katmış.

ebruli ipten orulmus firfirli bebek yelegi.jpg

Bu yelek modeline bayıldım ben. Yukardan aşağı simetrik uzanan minik çiçek figürleri beyaz üzerine pembe yakadaki ve kol kenarlarındaki fırfırlar harika görsellik sunmuş. Minik çiçek motifleri kenarlarında ufak ajur tekniği kullanıldığını da görüyorum. Hem günlük hem bayramlarda misafirliğe giderken bile giydirebileceğiniz hoş bir model.

cicek motifleri ile suslenmis yakasi ve kol kenarlari firfirli bebek yelegi.jpg

Hem katlara sahip hem fırfırları olan şirin bir örnek. Ön yakadan tek düğme ile değişik modelli bir bebek yeleği modeli. Hanımlar dilerseniz derya baykaldan bebek yelek modellerini incelemek isterseniz buradan modelleri inceleyebilirsiniz belki değişik alternatifler bulabilirsiniz.

kiz bebekler icin firfirli el orgusu yelek.jpg

El emeği göz nuru hepsi bu modellerin. El örgüsü giysiler de bir başka oluyor hani. Özellikle bebeklerinize ördüğünüz kıyafetler ne yıpranıyor ne de eskiyor ilk günki gibi kalıyor. Size tavsiyem bebek bekliyorsanız mutlaka gardrobunda örgü birkaç parça kıyafeti bulunsun bebeğinizin. Yavruağzı rengi bu yelek modelinde bolca fırfır fırfırlar arasında ajur örnekleri görebiliyorsunuz. Önden değil ama yan üstten değişik bir düğmeleme şekli var bu yeleğin. Bence hoş bir model denemek isteyen örgü sever hanımlara duyurulur.

ajurlu firfirli orgu bebek yelegi.jpg
yakadan baslamali firfirli orgu bebek yelegi.jpg

Şimdiki çocuklar çok şanslı . Çok güzel bebek yelek modelleri mevcut .Ellerine sağlık lavişim .

Aynen valla çok modern şeyler var eskisi gibi tekdüze değil örgüler artık çok gelişiyor herşey gibi örgü dünyasıda araştırırken neler buluyorum neler ;) bu arada tşkler ilgili yorumların için muahh:asskim:

Geri