1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

örgü hamile bluzu

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

hamile örgü modelleri hamile örgüleri örgü hamilelikler hamilelik modelleri hamileler için < Konu Resmi..>

örgü hamile bluzu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bluz modeli

örgü bluz modeli

örgü bluz modelleri bluz süsleme yazlık örgü modelleri süsleme kazak Malzemelerimiz: 100 gram dilediğiniz renkte makrome ipi. 3,5 numara örgü şişi. Süslemek için pul veya boncuk. Yapılışı: Yapacağımız ilk iş almış olduğumuz makrome ipini ucundan başlayarak sökmek ve başka bir yerde yeni bir yumak oluşturmak olacak.Bu işlemden sonra bluzumuzu başlıyoruz.38 beden olanlar için 40 tel başlıyoruz...
  2. Hamile Bluzları

Hamile Bluzları

hamile bluzları hamile buluzları hamilelik bluzlar hamilelik bluzları bluzleri Hamile bayanlar için çok hoş bluzlar. Hayran kalacaksınız.
  3. GAP Maternity hamile bluzları

GAP Maternity hamile bluzları

GAP Maternity moda firmasının hamilelere özel tasarlamış olduğu çok şık birbirinden güzel ve rahat yazlık bluzlarını paylaşmak istiyorum kızlar spor giyimden hoşlananlar için bluzlar güzel bir seçim:)
  4. Mevsimlik örgü bluz

Mevsimlik örgü bluz

MEVSİMLİK FERMUARLI ÖRGÜ BULUZ Modeli uygulamak için gereken malzemeler = 500 iplik. 4 no.lu şiş lastik örmek için. 4.5 no.lu şiş beden örmek için. 52 cm Fermuar Örgü deseni = Düz , ters örgü, haraşo, lastik örgü ile Yaprak deseni Modelin uygulanışı = ARKA = 4 no.lu şişlerle 100 ilmek başlayın, 10 cm 2+2 lastik örün, 4.5 no.lu şişlerle ters örgüye geçin. 34 cm örün kol oyuğu...
  5. Hamile bluz uygun fiyata

Hamile bluz uygun fiyata

Merhaba geçen hafta çarşıdan 45 liraya aldığım ürünün bir benzerini biraz önce nette gördüm. Vallahi sipariş versem mi bilemedim ama belki haberi olmayan vardır gayet uygun fiyata bir bluz. Artık çekermi çekmez mi kumaşı filan nasıldır bilmem http://www.defacto.com.tr/hamile-bluz-467835

Sayfayı Paylaş