Örgü işi süslü kız bebek yelekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Örgü işi süslü kız bebek yelekleri
Örgü bebek yelek modelleri, yenidoğandan itibaren bebekler için ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir. Bebek henüz doğmadan önce onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan örgü modelleri arasın da mutlaka bebek yelek modeli de yer alır. Yelek modellerinin rengi ve modeli bebeklerin cinsiyetine göre farklılık gösterse de amaç hep aynıdır bebeği korumak;)

Serin havalar da , mevsim geçişlerin de ve ev ortamın da ince kıyafetlerin üzerine bebeklerin üzerine yelek giydirilmesi onları havanın olumsuz etkilerinden koruyacağı gibi kıyafetlerini tamamlayacak güzel bir kombin oluşturacaktır.

Özellikle kız bebeklerin bildiğiniz üzere giyimlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça süslü, renkli ve birbirinden şirindir. Örgü yelek modelleri de bu süslü tasarımlardan nasibini alarak düz yelek modelinin yerine farklı figür ve desenlerin yer aldığı süslü kız bebek yelekleri bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Süslü, motifli ve figürlü modellerden oluşan kız bebekler için yelek modelleri arasından sizler için seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.

bebek yelek modelleri.jpg
beyaz örgü yelek modeli.jpg
beyaz yelek modeli.jpg
kız bebek yelekleri.jpg
motifli yelek modeli.jpg
örgü yelek modelleri.jpg
pembe beyaz yelek modeli.jpg
yelek modelleri.jpg
yenidoğan yelek modeli.jpg


Bu konular da ilginizi çekebilir

Derya Baykal kız bebek örgü yelek modelleri

Akıllı ipten bebek yelek modelleri
 
Geri
Üst