Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları En Beğenilen Modeller

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları En Beğenilen Modeller
Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları- Bu yazımızda en beğenilen el örgüsü motifli düz kapşonlu çocuk hırka modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Nette gezinirken çok hoş modeller gördüm ama ben size en beğenilen modelleri paylaşmak istiyorum. Modelli düz renk renk modelleri incelerken size ilham verecektir. Her sezon gelişen moda sektörü gibi örgü alanında da değişimler gelişmeler oluyor. Biz de burada en yeni modeller örnekleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Burada en yeni en güzel örnekleri bir arada görürken inceleme fırsatınız da oluyor. Soğuk kış günlerinde çocuklarınızı soğuklardan korur aynı zamanda güzel modelleri ile göz doldurur. Kapşonlu olması da aslında avantaj. Bazı çocuklar ayrıca şapka takmak istemiyor ya da çıkarabiliyorlar. Öreceğiniz hırkada kapşon bulunması size de kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz hemen örneklerimize geçelim. İlk örneğimizde haroşa örgüden örülmüş önden iki düğmeyle birleştirilmiş kapşonlu kışlık bir hırka modeli hem bebeklerinize hem çocuklarınıza örebilirsiniz. Her alanında haroşa örgü var değişik motif ya da desen kullanılmamış ama çok tatlı görünüyor. Hele ki bebeğin tatlılığı ile birleşince model daha göze hitap ediyor.

onden iki cicek dugmeli harosa orgu kapsonlu kiz cocuk hirkasi.jpg


Tığ örgüsünden değişik bir örnek te sunmak istedim sizler için. Değişik model arayanlar için bu modele kiraz yolu motifi deniyor. Siz de örgüden anlıyorsanız örneği çıkarıp yavrularınıza örebilirsiniz. Delikli ve ince olduğundan mevsim geçişlerinde de giydirebilirsiniz.

kiraz yolu modelli tig isinden kapsonlu cocuk hirkasi.jpg


Yine haroşa örgüden örülmüş ebruli ip ile örülmüş çocuk hırkası görüyorsunuz. Patik modeli ile bir takım oluşturmuşlar bence siz de hırka ile patik ya da pantolon ile takım örebilirsiniz. Ebruli ipten öreceğiniz örgülere model vermenize gerek kalmadan ortaya böylesine harika görünümler çıkabiliyor.

harosa orguden ebruli ipten kapsounlu cocuk hirkası.jpg

Kız ve erkek çocuklara özel olarak derlediğim hırkalardan bebeklere uygun modeller de bulunmakta modelin boyutuna göre ilmek sayısını artırıp ya da azaltarak çocuklara bebeklere uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Bebeklere özel olarak da iki renkli örgü bebek hırkaları konumuzu inceleyebilirsiniz.

yesil el orgusu onu fiyonk suslemeli kapsonlu cocuk hirkasi.jpg


el orgusu motifli kapsonlu erkek cocuk hirkasi.jpgel orgusu kollari genis kapsonlu cocuk hirkasi.jpg
 
Geri
Üst