Örgü Masa Örtüleri İle Cıvıl Cıvıl Masalar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Masa Örtüleri İle Cıvıl Cıvıl Masalar
Örgü Masa Örtüleri- Oldum olası çiçek desenli örgüleri sevmişimdir. İnsanın çiçek desenli şeylere baktıkça içi açılıyor. Hele kendinizin emek harcayıp ördüğü motifli renkli örgüler evinizi renklendirip hoş hale getirebilirsiniz. Özellikle bu son yıllarda yapılan modern masa örtüleri ile dekorasyonunuzu şık hale getirebilirsiniz. Rengarenk örgü masa örtüleri ile hem evinizin havasını değiştirebilir hem de hem de evlenecek genç kızlar çeyizleri için güzel örgü masa örtüleri yapabilirsiniz. Sizler için birkaç hoş motifli örnekler derledim dilerseniz beğendiğiniz örnekleri kendiniz için örebilirsiniz. Yuvarlağı karesi desenlisi motiflisi işte aşağıda da bir örneğini görüyorsunuz ya. File örgü üzerine çiçek motifleri ile şahane bir görüntü sunuyor bizlere. Siz de kendi masa örtünüzü kendiniz el emeğiniz ile örebilirsiniz. Evimin biraz değişikliğe yeniliğe ihtiyacı var diyorsanız örgüden masa örtüsü bile evinizin havasını değiştirmeye yetecektir. Size uygun kolay ya da beğendiğiniz örgü masa örtünüzü hemen örmeye başlayabilirsiniz. Evlerinize sıcacık bir görünüm için örgü masa örtülerini düşünebilirsiniz.


gul motifli file orgu masa ortusu.jpg


Bu renkli çiçek motiflerinin örgülerde fazla yer aldığını görüyorum. Siz de böyle renkli çiçek motifleri ile örgülerinize renk katabilirsiniz. Örgülerinizde kullanacağınız motifli örgü modellerini inceleyebilmeniz için yazımızı tıklayabilirsiniz.

gul motifli renkli orguden masa ortusu.jpg


Dantel modellerin modası geçmiş sanmayın. İşte görüyorsunuz eski ve yeni motiflerin derlemesinden şahane bir model ortaya çıkmış. Bu tür örgü işlerine maharetiniz varsa hiç beklemeyin bence. Bu tür örgü işlerle evinizi güzelleştirirken bunu daha az maliyete yapmış olursunuz.

kare dantel masa ortusu.jpg


Bu tarz bir masa örtüsü çok otantik mutfaklara evlere yakışabilir. Çok renkli cıvıl cıvıl görünümü yanında masa örtüsünü koltuk örtüsü olarak yer kilimi olarak da kullanabilirsiniz.

rengarenk motiflerden orme masa ortusu.jpg


Şimdi sırada çok zarif şık iki örneğimiz var. Tığ işinden desenleri ve modeline hayran kalacağınız iki masa örtüsü modeli.

tig isi dantel oval masa ortusu.jpg


yuvarlak motifli kare orgu masa ortusu.jpg
 
Geri
Üst